WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Режисер: Пейтон Рід
Озброївшись дивовижною здатністю зменшуватися в розмірі, але володіти при цьому великою силою, шахрай Скотт Ленг (Пол Радд) повинен стати героєм і допомогти своєму наставнику, доктору Хенку Піму (Майкл Дуглас), зберегти в таємниці існування костюма Людини-мурахи від загроз нового покоління.

Рейтинг IMDB: 8.10
Rotten Tomatoes: 75%
Точка зору: "Незважаючи на те, що динаміка історії занадто дурна, а сімейний підтекст - дуже банальний хід, гарний каст на чолі з Полом Радд зводить весь нонсенс нанівець", Тодд Маккарті, Hollywood Reporter.
Loading the player ...
Двоє нерозлучних друзів (Венсан Каcсель, Франсуа Клюзе) зі своїми дочками проводять відпустку на Рив'єрі, де на сонячних пляжах 42-річному батькові сімейства не встояти перед чарами спокусливої 18-річної красуні. Все б нічого, та тільки чарівна дівчина є дочкою кращого друга - суворого батька, що загрожує пристрелити кожного, хто підійде ближче, ніж на крок, до його малечі.
Рейтинг IMDB: 6.20
Loading the player ...
Звичайний вечір після школи. До скайпу закоханих Блера і Мітч підключаються друзі - Адам, Джес, Кен і Вел ... і хтось сьомий з ніком Billy227. Всі впевнені, що це комп'ютерний глюк, поки невідомий не починати їм писати. Біллі хоче знати, хто виклав у Мережу скандальне відео з їх однокласницею Лорою Барнс, через якого дівчина наклала на себе руки. І він готовий з'ясувати це за всяку ціну. Друзям здається, що можна просто вийти з чату, але це тільки здається.
Рейтинг IMDB: 5.90
Rotten Tomatoes: 61%
Точка зору: "Одночасно розумний і дратівливий фільм", Пітер Дебрюж, Variety.
Рецензія: Олексій Першко (7)
Loading the player ...
Режиссер: Бенуа Жако
Покоївка Селестина (Леа Сейду), чия сексапільна зовнішність - незмінний об'єкт чоловічої уваги, виїхавши з Парижа, надходить на службу в сім'ю провінційних поміщиків Ланлер. У цьому будинку вона змушена постійно лавірувати між мешканцями, прислужуючи владній і скаредній господині і даючи відсіч приставанням її хтивого чоловіка. Відчуваючи себе чужою у цій обителі достатку, Селестина все більше зближується з мовчазним слугою-садівником Жозефом (Венсан Линдон), чия брутальна натура полонить її уражену жіночність ...

Рейтинг IMDB: 5.70
Номінації: Золотий Ведмідь (Берлинський кінофестиваль, 2015)
Loading the player ...
ЮШ 15 липня 2015Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2824
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1978
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1286