WEEKEND: Прем’єри тижня


 WEEKEND: Прем’єри тижня
Режисер: Седрік Анже
Франція, 1970-ті роки, департамент Уаза. Франк Нойхарт (Гійом Кане) – зразковий жандарм, якого всіляко підтримує начальство. Ніхто і не підозрює, що приховується за його маскою. Блискучий зразок того, як треба зараз знімати справжній нуар.
Рейтинг IMDB 6,3
Loading the player ...
Рекомендації: Всім аматорам справжнього психологізму в кіно та поціновувачам високопрофесійної режисури та акторської гри.
Режисер: Том Вон
Професор англійської літератури та колишній плейбой Річард Хейг (Пірс Броснан) вважає, що йому і досі немає рівних в амурних справах. Хоча його дружина, яка на кілька років молодша від нього, схоже, не поділяє цю його впевненість. Вона ставить його перед фактом: вона летить до Лос-Анджелеса, де збирається вийти заміж за молодого та успішного підприємця. Щоб повернути свою молоду дружину, Річард готовий на все і звертається по допомогу до її звідної сестри, яка погоджується допомогти йому з підозрілим ентузіазмом. Річард навіть не уявляє, чим в решті решт обернеться для нього спроба повернути все назад.
Рейтинг IMDB 6,2
Loading the player ...
Рекомендації: Поціновувачам жанру романтичної комедії та талантів Пірса Броснана.
Священик та два ватиканських екзорцисти мають вступити у боротьбу з давньою сатанинською силою заради спасіння душі молодої жінки.
Рейтинг IMDB 5,3
Loading the player ...
Рекомендації: Аматорам фільмів про екзорцизм в інтерпретації режисера, який уславився двома «Адреналінами».
Алекс (Ольга Куриленко) перейшла дорогу секретному міжнародному синдикату, який шукає дещо більш цінне, ніж діаманти. З цього моменту для Алекс єдиний спосіб врятуватися – бігти. І якнайшвидше.
Рейтинг IMDB 6,8
Loading the player ...
Рекомендації: Всім, хто слідкує за голлівудською кар’єрою української супермоделі Ольги Куриленко.
Режисер: Тарсем Сінгх
Багатий магнат Деміен Хейл (Бен Кінгслі) помирає від раку і наважується на вкрай ризиковану авантюру – переселення власної свідомості в нове молоде тіло. Звичайно, що все проходить не надто чітко і герою доведеться вирішити чимало задач – як з виживання, так і морально-етичного характеру.
Рейтинг IMDB 6,5
RottenTomatoes 21%
Loading the player ...
Рекомендації: Шанувальникам візуальних талантів Тарсема Сінгха, який надихався творчістю Сергія Параджанова, та чеснот Райана Рейнолдса.
Режисер: Даг Еллін
Фільм за мотивами однойменного (в оригіналі) серіалу НВО. Арі тепер не просто продюсер Чейза – він стає головою компанії, яка виділяє 100 мільйонів доларів на режисерський дебют актора. Але робота над фільмом коштувала дорожче, ніж передбачав колишній продюсер. То ж майбутнє фільму під загрозою, і гроші пропали. Але Вінс та його друзі не збираються миритися з таким станом речей, адже ніхто не хоче повертатися до Квінсу, звідки вони родом.
Рейтинг IMDB 7,4
RottenTomatoes 32%
Loading the player ...
Рекомендації: Шанувальникам серіалу «Красені» каналу HBO, який витримав 8 сезонів. Правда, є думка що пропонований продукт не є самостійним продуктом, а схожий швидше на подовжену версію чергової серії.
Дракончик Кокоша та його друг, дракончик Оскар, жили на Острові Драконів. Вони були не такими, як всі. Кокоша дуже хотів стати літаючим драконом, але літати у нього не виходило. А Оскар, природжений хижак, був ідейним вегетаріанцем. Одного разу вони вирішили вирушити в ризиковану подорож…
Рейтинг IMDB 4,8
Loading the player ...
Рекомендації: Глядачам, які намагаються зрозуміти переваги європейської анімації перед американською.
Алексей Першко 28 липня 2015
LikeІм’я:
30 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 6006
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1738
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1219
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1215
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 1121