WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Режисер: Гай Річі
Наполеон Соло (Генрі Кавілл) - агент ЦРУ, на рахунку якого величезна кількість успішно проведених операцій. Він вважається одним з кращих секретних агентів у всьому світі, і з ним може зрівнятися тільки одна людина - наймолодший і найперспективніший агент КДБ Ілля Курякін (Армі Хаммер). Їх протистояння переросло у справжню війну, в якій ніхто не збирається поступатися. Однак обставини складаються так, що непримиренні вороги змушені стати напарниками. Це відбувається після того, як спецслужби двох країн виявляють міжнародну злочинну організацію, якій вдалося створити ядерну бомбу...
Рейтинг IMDB: 7.90
Rotten Tomatoes: 68%
Точка зору: "Агентам А.Н.К.Л" вистачає стилю і винахідливості, щоб стати ідеальним літнім кіно: це витончений мікс екшна і дотепності, красивих костюмів і міст".
Рекомендації: Тим, хто чотири роки чекав нового фільму Гая Річі, хоче подивитися на Генрі Кавілла не в ролі Супермена і скучив за олдскульним образом Джеймса Бонда.
Loading the player ...
У життя жокея Саймона (Джейсон Бейтман) вривається людина з далекого минулого - його колишній однокласник Гордо (Джоел Едгертон). Людина доброзичлива, трохи незграбна, але з великими дивацтвами. До зустрічі з однокласником Саймон і його молода дружина Робін (Ребекка Холл) вважали своє життя ідеальним, проте Гордо вносить в життя молодят свої корективи.

Рейтинг IMDB: 7.70
Rotten Tomatoes: 93%
Точка зору: "Подарунку" не вистачає зовсім небагато, щоб вважатися трилером першої категорії. Але в другій категорії це, безсумнівно, один з кращих фільмів жанру", Мік ЛаСалле, San Francisco Chronicle.

Рекомендації: Фанам акторського таланту Джоела Едгертона, охочим побачити Джейсона Бейтмана в серйозній ролі і тим, хто ризикнув припинити спілкування з однокласниками.
Loading the player ...
Режисер: Баран бо Одар
Бенджамін (Том Шилінг) - молодий комп'ютерний геній. З дитинства він мріє стати супергероєм з коміксів й підкорити світ. Але в реальному світі він - Ніхто. Його життя несподівано змінюється, коли він зустрічає свою повну протилежність - харизматичного хлопця Макса (Еліас Ембарек). Не бажаючи жити в жорстких рамках системи, вони здійснюють низку зухвалих кібер-злочинів. Повставши проти байдужого суспільства, вони стають кумирами для цілого покоління. Тепер Бенджамін не просто супергерой, він - найбільш розшукуваний хакер в світі. Але що його чекає після занурення в альтернативну реальність? Хто ж він насправді?...
Рейтинг IMDB: 7.60
Рекомендації: Любителям європейських трилерів і "Бійцівського клубу".
Loading the player ...
У Роя (Андерс Баасмо Крістіансен) одна, але полум'яна пристрасть - гонки. І якраз, коли він готується до важливого змагання, на горизонті з'являється 14-річна дочка, яка вимагає до себе підвищеної уваги. Захопившись з'ясуванням стосунків з дитиною, Рой програє заїзд, і тепер у нього тільки один шанс відновити свою репутацію - участь в гонці "Північний Мис". Хто першим добереться з Осло до самої північної точки Норвегії, той і буде визнаний найбільшим гонщиком всіх часів і народів...
Рейтинг IMDB: 6.40
Рекомендації: Тим, хто не вірить, що холодні скандинавські хлопці теж люблять швидкість.
Loading the player ...
Режисер: Карл Тордж
Неймовірної краси тропічний острів Гула знаходиться в небезпеці: механізм, який тримає острів в повітрі, зламаний, і Гула ось-ось піде під воду! Харизматичним і привабливим, але далеким від подвигів героям волею-неволею доведеться рятувати свій острів і всіх його жителів. Іронічні, веселі і безбашенні персонажі проявлять справжні чудеса хоробрості, згуртувавшись перед обличчям смертельної небезпеки і проявивши свої найкращі якості: відчайдушність, невтомність і готовність допомогти один одному.
Рекомендації: Найменшим відвідувачам кінотеатрів і витонченим шанувальникам китайської мультиплікації.
Loading the player ...
ЮШ 13 серпня 2015


Ім’я:
24 вересня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (26 серпня - 1 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (26 серпня - 1 вересня)

Дев Патель, Алісія Вікандер, Майкл Кітон та інші зірки в новинки прокату.

26 серпня 2021 0 7503
Букет розквітає Букет розквітає

В «Софії Київській» відкрився IV Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage

29 серпня 2021 0 1506
Що в кіно? Прем'єри тижня (2-8 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (2-8 вересня)

Блокбастер Marvel й інші новинки прокату.

01 вересня 2021 0 1435
Нуль за поведінку Нуль за поведінку

Київський тиждень критики оголошує програму ретроспективи

08 вересня 2021 0 959
Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 вересня)

Адам Драйвер і Маріон Котіяр у мюзиклі, горор Джеймса Вана та інші новинки прокату.

11 вересня 2021 0 862