WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
"Марсіянин"
Режисер: Рідлі Скотт
Марсіанська місія "Арес-3" в процесі роботи була змушена екстрено покинути планету через піщану бурю. Інженер і біолог Марк Уотні (Метт Деймон) отримав пошкодження скафандра, і колеги, вважаючи його загиблим, евакуювалися з планети, залишивши Марка одного.
Прокинувшись, Уотні виявляє, що зв'язок із Землею відсутній, але при цьому повністю функціонує житловий модуль. Головний герой починає шукати спосіб протриматися на наявних запасах їжі, вітамінів, води і повітря ще чотири роки до прильоту наступної місії "Арес-4".
Рейтинг IMDB: 8.40
Rotten Tomatoes: 93%
Точка зору: "Марсіянин" не просто принесе студії FOX безліч грошей - фільм повинен відродити інтерес до космічних програм і надихнути нове покоління майбутніх астронавтів ", Пітер Дебрудж, Variety.
Рекомендації: любителям наукової фантастики і Робінзона Крузо
Loading the player ...
Режисер: Джо Райт
Казка готова розкрити нові сторони своєї історії. Хлопчик Пітер (Леві Міллер), який жив у притулку для сиріт, не завжди був тим, яким ми його знаємо. Перш, ніж стати безстрашним героєм, йому довелося пережити безліч небезпечних пригод, коли він несподівано для себе потрапив у Небувалію. Його вкрав пірат Чорна Борода (Х'ю Джекман), який переслідує свої цілі, для яких потрібна армія маленьких хлопчиків. І далеко не для добрих справ. Новий погляд на культову книгу Дж. М. Баррі.
Рейтинг IMDB: 6.10
Rotten Tomatoes: 36%
Точка зору: "У Райта багато ідей з приводу Пена, і не всі з них працюють, але він здорово освіжає історію і дарує дітям казку, не боячись при цьому трохи їх налякати", Дейв Келхоун, Time Out.
Рекомендації: дітям і дорослим, які не хочуть дорослішати.
Loading the player ...
Нове німецьке кіно - 2015
Фестиваль "Нове німецьке кіно" - це поглиблений експрес-курс з останніх подій в кіно Німеччини, підбірка кращих німецьких прем'єр і кінофестивальних хітів за минулий рік.
Проводиться Гете-інститутом спільно з компанією Артхаус Трафік. Є одним з найстаріших фестивалів в Україні, що представляють кінематограф своєї країни: в 2015 році буде проходити в 21-й раз.
Відкриттям кінофоруму стане "Вікторія" Себастьяна Шиппера, володар "Срібного ведмедя" Берлінале. 2-годинний фільм віртуозно знятий одним кадром, без єдиної монтажної склейки. Це історія однієї ночі, протягом якої іспанська дівчина Вікторія знайомиться з чотирма хлопцями, а ті обіцяють показати їй "справжній Берлін".
Олівер Хіршбігель, номінант премії "Оскар" за фільм "Бункер" про останні дні Адольфа Гітлера, знову повертається до теми Третього Рейху і звичайних людей, що потрапили у вир історії. Його нова картина - драма "Ельзер - він міг би змінити світ" - розповідає про тесляра Георга Ельзера, що вчинив замах на фюрера в 1939 році. У Києві фільм особисто представить сценарист Фред Брайнерсдорфер.
Тема війни та її наслідків стає центральною ще для одного учасника фестивалю - мелодрами "Фенікс" Крістіана Петцольда. Головна героїня фільму, Неллі - жертва Голокосту, якій вдалося вижити в концтаборі. Після закінчення війни вона змушена зробити пластичну операцію, щоб врятувати обличчя. Чоловік, вважаючи Неллі загиблою, не впізнає її при зустрічі і пропонує незнайомці угоду, яка повинна забезпечити його спадщиною.
Жанр комедії у програмі "Нового німецького кіно" представляє "Дар богів" - комедія про життєві негаразди та ентузіазмі актриси, звільненої з театру. Їй дістається педагогічна практика для групи бездомних, і вона вирішує поставити зі своїми колоритними підопічними античну трагедію. Стрічка отримала приз глядацьких симпатій на міжнародному кінофестивалі в Мюнхені і була відзначена премією Bavarian Film Awards за кращу жіночу роль.
Психоделічна драма "Темний світ" стала гостем десятка міжнародних кінофестивалів і принесла авторам приз Німецької кіноакадемії за кращу жіночу роль другого плану. Дія фільму відбувається в альтернативній Німеччині - в якій, здається, давно зупинився час.
Гостей фестивалю чекає знайомство з фільмом "Ваал", раніше невідомою роботою Фолькера Шлендорфа, одного з найважливіших режисерів нового німецького кіно. Фільм 44 роки пролежав на полиці архіву, поки не був знайдений і відновлений, після чого одразу ж представлений на Берлінале. "Ваал" - кіноадаптація одноіменної п'єси Бертольда Брехта про розпусного поета і анархіста.
Юрий Шевченко 08 жовтня 2015Ім’я:
25 лютого 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (28 січня-3 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 січня-3 лютого)

Міла Йовович, Іванна Сахно, Ден Стівенc та інші зірки в новинках прокату.

27 січня 2021 0 3416
Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету,...

04 лютого 2021 0 3330
Ангел і диктатор
ексклюзив
Ангел і диктатор

Підсвідоме Бруно Ганца

27 січня 2021 0 2107
Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

Джаред Лето, Дензел Вашингтон, Кері Малліган та інші зірки в новинках прокату.

03 лютого 2021 0 1673
Паралельні траєкторії Паралельні траєкторії

Показ фільму «Польоти уві сні та наяву» за участі режисера Романа Балаяна та паралельна програма показів до виставки «Польоти уві сні та...

02 лютого 2021 0 1563