WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Погана слава переслідує будинок, що височіє над містом. З приходом зими він потопає в кривавих снігах. Кажуть, справа в глині, яка проступає на поверхню. Але ні єдина душа не ризикує ступити на крижаній схил ... крім неї (Міа Ваіковська). Вона закохана в таємничого незнайомця (Том Хіддлстон), що живе в древніх стінах зі своєю сестрою (Джесіка Честейн). Багряний пік пробудився і вже не засне.
Рейтинг IMDB: 8.30
Roten Tomatoes: 69%

Точка зору: "Шалено соковитий готичний роман виглядає, як невідома колаборація Едгара Аллена По, дизайнерів Примарного маєтку Disney і тих, хто знімав кліпи Бонні Тайлер в 80х", Алонсо Дюральде, The Wrap.
Рекомендація: шанувальникам таланту мексиканського режисера, Тома Хіддлстона, історій про привидів і красивої картинки.
Loading the player ...
Режисер: Гаспар Ное
Любов поза добра і зла. Любов - це генетична потреба. Це дар і прокляття. Любов - це хвороба, наркотик. Це втрата і набуття себе. Любов - це найпрекрасніше і найжахливіше в нашому житті. Любов - це переплетення душ і з'єднання тел. "Любов" - це збудлива сексуальна мелодрама про хлопця, дівчину і ще одну дівчину.
Рейтинг IMDB: 6.50
Roten Tomatoes: 53%

Точка зору: "Любов" досить традиційна в позиціях - тут немає нічого такого, що не можна знайти в мережі за пару кліків ", Леслі Фелперін, Hollywood Reporter.
Рекомендація: тим, хто не червонів при перегляді "Німфоманки" і вимагає більшого.
Рецензії: Олексій Першко (7), Юрій Шевченко (6)
Loading the player ...
Ви боїтеся висоти? А можете уявити себе що йде по натягнутому канату на висоті більше 400 м без всякої страховки? Потоки вітру обдувають вас, а внизу - місто і тисячі схвильованих поглядів, спрямованих вгору.
Історія про те, як французький канатоходець Філіп Петі (Джозеф Гордон-Левітт) наважився здійснити легендарний трюк - пройти без страховки по канату, натягнутому між хмарочосами в Нью-Йорку.
Рейтинг IMDB: 7.90
Roten Tomatoes: 85%
Точка зору: "В "Прогулянці висотою" досить безрозсудного розмаху, щоб посунути на другий план пересічну комедію, яка його оточує", Джошуа Роткопф, Time Out.
Рекомендація: тим, хто не боїться висоти і вірить у мрію.
Loading the player ...
Молодий півень Тото хоче добитися в житті набагато більшого, ніж просто щоранку будити свою ферму. Його мрія - стати знаменитим боксером! Але не дарма кажуть: "Бійся своїх бажань".
Рейтинг IMDB: 6.00
Roten Tomatoes: 69%
Точка зору: "Дуже проста і приємна історія про дисципліну, відповідальність та прагнення", Луїс Фернандо Гальван, En Filme.
Рекомендація: тим, кому будь мультфільм - в радість.
Loading the player ...
ЮШ 14 жовтня 2015Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2954
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2091
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1398
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 180