фильм Крик

WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Режисер: Сем Мендес
Зашифроване послання з невідомого джерела виводить Джеймса Бонда (Деніел Крейг) на слід зловісної глобальної організації під кодовою назвою СПЕКТР, в той час як М (Рейф Файнс) намагається врятувати секретну розвідувальну службу від ліквідації.
 
Рейтинг IMDВ: 7.60
Rotten Tomatoes: 77%
Точка зору: "У деяких ключових сценах "Спектр" нагадує класичні моменти колишніх Бондів - такий собі James Bond's Greatest Hits. Здорово, але це ознака того, що у Мендеса і сценаристів закінчилися свіжі ідеї", Сорен Андерсен, Seattle Times.
Рекомендації: всім. Це ж Бонд. Джеймс Бонд.
 
Loading the player ...
Режисер: Баррі Левінсон
Нікому не потрібний музичний продюсер Річчі Ленц (Білл Мюррей) знаходить останній шанс у порятунку молодої дівчини з золотим голосом в Афганістані.
Рейтинг IMDВ: 5.40
Rotten Tomatoes: 7%

Точка зору: "Рок на Сході" неправдоподібно оптимістичний і так само сентиментальний, як і непереконливий", Тодд МаКарті, Hollywood Reporter.
Рекомендації: тим, хто не сумнівається, що заслужені ветерани Левінсон і Мюррей, як і раніше, тримають марку.
Loading the player ...
Неллі Ленц (Ніна Хосс), жертва Голокосту, якій вдалося вижити в концтаборі. Вона поранена, у неї сильно покалічене обличчя. Співробітниця Єврейського агентства Лене Вінтер (Ніна Кунцендорф) допомагає Неллі дістатися до Берліна, де їй зробили пластичну операцію. Одужавши після операції, Неллі починає шукати свого чоловіка, Йоханнса (Рональд Церфельд). Коли вона нарешті знайшла його, Йоханнес не впізнав свою дружину, яку вважає загиблою. Тим не менш, він визнає, що ця незнайома йому жінка схожа на його "покійну" дружину. І тоді Йоханнес робить ділову пропозицію Неллі - вона повинна буде зображувати його дружину, щоб отримати статок, який їй дісталося від сім'ї. Неллі погоджується.
Рейтинг IMDВ: 7.30
Rotten Tomatoes: 99%
 
Точка зору: "Це настільки прекрасно, що майже ідеально", Стефані Захарек, Village Voice.
Рекомендації: любителям психологічних трилерів і тим, кого інтригує рейтинг 99% на RT.
Loading the player ...
Режисер: Єгор Баранов
У них не було нічого спільного: Артем (Петро Федоров) - простий хлопець із провінції, роботяга і поет, Лера (Пауліна Андрєєва) - столична штучка, чиє життя розпланували батьки. Але банальний курортний роман обертається обпалюючою пристрастю, яка ламає долі. І хоча Лера виходить заміж за друга батька, а Артем одружується з багатою дамою, їх божевільне ваблення руйнує всі бар'єри. Жага плоті нестерпна, і для засуджених один до одного коханців вже не існує ні правил, ні небезпеки, ні страху. Вони вже не в силах зупинитися.
Точка зору: "Чи можна в "Саранчі" до чого-небудь всерйоз причепитися? Мабуть, тільки до назви", Борис Іванов, Film.ru
Рекомендації: тим, хто вірить критикам - кажуть, "Саранча" викликає в пам'яті романи Достоєвського.
Loading the player ...
Чверть століття потому Сергій Лозниця звертається до драматичних сцен серпня 1991 року. Що ж насправді сталося в Росії? Що за сила управляла натовпами на Двірцевій площі в Ленінграді? Що за свідчення представлено на екрані: колапс режиму або його креативний ребрендинг? Хто ці люди, які дивляться в камеру: переможці або жертви?
Рейтинг IMDВ: 7.00
Точка зору: "Як завжди залишаючись неупередженим, Лозниця спритно маскує у фільмі іронічні ноти: чого тільки варта сцена з молодим Путіни, і безликими вигуками "Володя!" у його бік. При цьому підтекст у документальної хроніки як ніколи багатий", Сергій Задко, kino-teatr.ua
Рекомендації: тим, кого цікавить авторський погляд на "народження російської демократії".
Loading the player ...
Режисер: Елі Каннер
1973-й рік. Тель Авів. Молодий Ісаак (Йехуда Леві) працює в зубожілому казино, місці, в якому набуваються різні сумнівні елементи. Після того, як насильство і злочин приходять в його сімейство, Ісаак разом зі своїми рідними вирішує виїхати в Лос-Анджелес. Тут герой картини вирішує почати все з початку, розробляючи і починаючи втілювати в життя свій план досягнення успіху в малому бізнесі.
Рейтинг IMDВ: 4.50
Rotten Tomatoes: 0%
Точка зору: "Спроба зняти фільм у стилі кримінальних драм Скорезе виглядає, як недопрацьований проект з тухлим сценарієм", Денніс Харві, Variety.
Рекомендації: тим, кого інтригує рейтинг 0% на RT.
Loading the player ...
Режисер: Тадонг Пак
Ману - коаті, привабливий молодий звір рідкісного виду єнотів. Він не любить сидіти без діла і мріє допомагати всім звірам в джунглях. Однак, через свою невгамовної енергії він вічно потрапляє в різні безглузді ситуації. Одного разу він випадково ламає величезну статую, яку зводило все плем'я, за що король виганяє його, незважаючи на вмовляння своєї дочки Саші. Але коли в плем'я приходить біда і браконьєри викрадають Сашу, навкруги не знаходиться героя, готового відправитися услід за людьми. Тільки один Ману готовий ризикнути всім і врятувати дочку короля.
Рейтинг IMDВ: 4.80
Рекомендації: тим, хто щотижня водить дітей в кіно.
Рецензія: Ксеркс (6)
Loading the player ...
ЮШ 03 листопада 2015


Ім’я:
16 січня 2022
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (23-29 грудня) Що у кіно? Прем'єри тижня (23-29 грудня)

Нова «Матриця» та інші новинки прокату.

22 грудня 2021 0 3644
Що у кіно? Прем'єри тижня (30 грудня – 5 січня) Що у кіно? Прем'єри тижня (30 грудня – 5 січня)

Комедія з Олею Поляковою та інші новинки прокату.

29 грудня 2021 0 3335
Що у кіно? Прем'єри тижня (6-12 січня) Що у кіно? Прем'єри тижня (6-12 січня)

Вілл Сміт, Пенелопа Крус та інші зірки у новинках прокату.

08 січня 2022 0 1000
Що у кіно? Прем'єри тижня (13-19 січня) Що у кіно? Прем'єри тижня (13-19 січня)

Новий «Крик» та інші новинки прокату.

13 січня 2022 0 432
MyFrenchFilmFestival починається 14 січня
ексклюзив
MyFrenchFilmFestival починається 14 січня

Програма та склад журі 12-го випуску MyFrenchFilmFestival!

13 січня 2022 0 411