WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Сікаріо"

Режисер: Дені Вільнев
У Мексиці слово "sicario" означає "найманий вбивця". Між США і Мексикою існує прикордонна зона, в якій закони втрачають свою силу. Кейт Мейсі (Емілі Блант) - агент ФБР, що слідує власному ідеалістичному кодексу. Вона починає працювати на елітного державного чиновника, щоб допомогти в боротьбі з наркоторгівлею. Кейт відкривається жахлива сторона по той бік кордону, де панують насильство і розпуста. Їй доводиться поставити під сумнів весь ідеалізм, щоб залишитися в живих.

Рейтинг IMDB: 8,0
Rotten Tomatoes: 93%
Точка зору: "Вільнев знаходить місце десь між мозком і шлунком глядача і потужно б'є саме туди", Джо Ньюмайер, New York Daily Press.
Рекомендації: любителям похмурих психологічних трилерів і особистим фанатам Дені Вільнева.
Loading the player ...
Режисер: Пол МакГіган
Відома легенда розказана знову, тепер з боку помічника вченого Віктора Франкенштейна (Джеймс Макевой) - Ігора Штраусмана (Деніел Редкліфф). Геніальний розум вдається до неймовірно радикальних методів у своїх експериментах. Він має благородну мрію: допомогти людству шляхом інноваційних досліджень в прагненні до безсмертя.

Рейтинг IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 18%
Точка зору: "Кілька нових деталей, але, по суті, "Віктор Франкенштейн" повторює все, що ми бачили в інших 457 фільмах про Франкенштейна", Кайл Сміт, New York Post.
Рекомендації: тим, хто втомився чекати чергову частину "Людей Ікс" і хоче подивитися на Джеймса Макевоя.
Loading the player ...
Холодні поля Шотландії, військовий табір, завжди готовий переміститися в інше місце. Макбет (Майкл Фассбендер) завжди на війні, його дружина (Маріон Котійяр), яка нещодавно втратила дитину, боїться втратити ще і чоловіка. Щоб утримати його поруч, вона починає свій проект щодо усунення конкурентів у боротьбі за королівську корону.
Рейтинг IMDB: 7,5
Rotten Tomatoes: 87%
Точка зору: "Шекспір ​​в стилі вестерна", Кет Кларк, Time Out.
Рекомендації: шанувальникам Вільяма Шекспіра і Майкла Фассбендера.
Loading the player ...
Режисер: Марк Осборн
Світ неможливий без фантазії і пригод. Принаймні, в це вірить добродушний старий авіатор, по сусідству з яким нещодавно оселилася одна дуже педантична мама зі своєю старанною донькою. Життя дівчинки підпорядкована суворому навчальному плану, в якому час на друзів передбачено тільки наступного літа. Однак цей ретельно вибудуваний план тріщить по швах, коли в життя дівчинки вривається дивний сусід з його неймовірними розповідями про Маленького Принца і далекі зірки.
Рейтинг IMDB: 7,8
Rotten Tomatoes: 95%
Точка зору: "Марк Осборн у своєму новому баченні ліричної історії про дружбу залишається вірний безсмертному зображенню дитячого подиву", Скотт Фаундес, Variety.
Рекомендації: любителям класичного твору Антуана ле Сент-Екзюпері.
Loading the player ...
Лев (Олександр Ільїн мол.) відправляється у відрядження разом зі своїм дванадцятирічним сином. Ставши свідком кримінальної розбірки, яку затіяв ватажок місцевої банди Ворон (Леонід Ярмольник), син потрапляє до лікарні. Врятувати життя хлопчику може операція за кордоном. Але вона коштує великих грошей. Батько вирішується на відчайдушний крок - він погоджується виконати три бажання кримінального авторитета.
Точка зору: "Багатообіцяюча, але сира, незграбна і місцями навіть відверто халтурна картина, яка намагається бути бойовиком, драмою і комедією одночасно. Розмах на рубль, удар - курям на сміх", Євген Ухов, Film.ru
Рекомендації: тим, хто надає перевагу російському продукту над зарубіжним.
Loading the player ...
Артисти - народ дивний. Хіба нормальна людина додумається, приїхавши на Кавказ загравати з місцевою заміжньою жінкою? Ні за що, якщо вона не самогубець. А артист Мишко взяв і запросив у лазню прихильницю, яка принесла йому після спектаклю букет. Жінка зніяковіла, зашарілася, трохи подумала і... раптом погодилася. Гарячі кавказькі джигіти забрали Мишка прямо з ранкової репетиції.
Рекомендації: тим, хто принципово підтримує вітчизняного виробника.
Loading the player ...
Фестиваль "Нове британське кіно-2015"
Детальніше про програму фестивалю - за посиланням.
Loading the player ...
Юрий Шевченко 25 листопада 2015
LikeІм’я:
23 листопада 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (29 жовтня - 4 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (29 жовтня - 4 листопада)

Відьми, знову відьми та інші новинки прокату.

28 жовтня 2020 0 4925
Як один фільм письменника вбив
ексклюзив
Як один фільм письменника вбив

Vian-Fest в Довженко центрі - день другий. A la noir.

29 жовтня 2020 0 1980
Два світи - два фокуси Два світи - два фокуси

Програма 4-го Київського тижня критики «Фокус: Україна Франція»

30 жовтня 2020 0 1814
Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада)

Український номінант на Оскар, класичні казки та інші новинки прокату.

04 листопада 2020 0 1386
Київ. Борису Віану 100 років.
ексклюзив
Київ. Борису Віану 100 років.

У Довженко-центрі завершився Vian-Fest.

05 листопада 2020 0 1369