WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Режисер: Тім Міллер
Колишній солдат, що став найманцем (Райан Рейнольдс), був підданий нестандартному експерименту, намагаючись вилікувати рак. Завдяки цьому Вейд Вілсон отримав підвищену здатність до зцілення, неймовірну силу і спритність, однак його шкіра виявилася знівеченої. Озброївшись новими здібностями і маніакальним почуттям гумору, Вейд Вілсон виходить на полювання за тією людиною, яка зруйнувала його життя і викрав кохану дівчину.
Рейтинг IMDB: 9,0
Rotten Tomatoes: 81%
Точка зору: "Зухвало, дуже брудно і досить смішно - загалом, не до таких фільмів про супергероїв ми звикли", Тодд Маккарті, Hollywood Reporter.
Рекомендації: тим, хто після нав'язливою промо-кампанії фільму, хоче знати, заради чого все це затівалося.
Loading the player ...
Режисер: Жак Одіар
Бойовик "Тамільських тигрів" (Джесутасан Антонітасан) біжить зі Шрі-Ланки після кінця громадянської війни. Заради отримання притулку у Франції він видає незнайому жінку з дитиною за свою сім'ю. Троє втікачів поселяються в передмісті Парижа і поступово зближуються, особливо перед лицем жорстокості іммігрантських кварталів.
Рейтинг IMDB: 7,2
Rotten Tomatoes: 100%
Точка зору: "Харизма акторів робить фільм просто неймовірним", Скотт Фаундес, Variety.
Рекомендації: тим, хто довіряє смаку журі Каннського кінофестивалю
Loading the player ...
Нью-Йорк сповнений одиноких сердець, які шукають другу половинку. Еліс (Дакота Джонсон), Робін (Ребел Вілсон), Люсі (Елісон Брі), Мег (Леслі Манн) і Девіда (Деймон Уайанс мол.) об'єднує те, що їм доводиться вчитися бути одним і світі, де всі живуть заради кохання.

Рейтинг IMDB: 5,6
Rotten Tomatoes: 60%
Точка зору: "Ви знаєте, що кажуть про дорогу в пекло", Моллі Ейхель, Philadelphia Inquirer.
Рекомендації: тим, хто не уявляє День Святого Валентина без комедіі про кохання.
Loading the player ...
На що тільки не підеш, щоб знайти щастя? Невдачлива Даша (Наталія Медведєва) вірить в знайдений в інтернеті спосіб - протягом місяця сходити на 30 побачень, а потім чоловік твоєї мрії сам знайде тебе. Тільки залишитися б живою після зустрічей з самими божевільними кавалерами і розгледіти серед них того самого.

Точка зору: "Цілком симпатична, легка і смішна комедія, яку не псують ні заїжджений сюжет, ні невеликі сценарні проколи", Євген Ухов, Film.ru
Рекомендації: тим, хто не уявляє День Святого Валентина без комедії про кохання.
Loading the player ...
Режисер: Дінг Лианг
У лісі бушує небачена сніжна буря, коли на Сосновій горі несподівано з'являється загадкова істота. Слідом за ним прибувають кілька незнайомців, які влаштовують справжній переполох, намагаючись зловити казкового монстра. Вони впевнені, що незрозумілий звір збирається знищити Соснову гору.
Рейтинг IMDB: 6,2
Рекомендації: поціновувачам китайської анімації і малечі.
Loading the player ...
ЮШ 11 лютого 2016Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2617
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1882
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1183