WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Гордість і упередження і зомбі"

Режисер: Барр Стірс
Загадкова чума з'явилася в Великобританії в XIX столітті. Люди стали ходячими мерцями, що пожирають живу людську плоть. Елізабет Беннет (Лілі Джеймс) не тільки красива і розумна, вона також майстер бойових мистецтв і зброї. Чи зможе вона знайти своє кохання в світі, який знаходиться під загрозою знищення?
Рейтинг IMDB: 6,4
Rotten Tomatoes: 43%
Точка зору: "Дивно і нецікаво", Ендрю Баркер, Variety.
Рекомендація: тим, хто вважає, що класичному твору Джейн Остін не вистачає трохи екшна.
Loading the player ...
Відсидівши два терміни в губернаторському кріслі, колишній масажист Ігор Цаплін (Василь Уткін) готується до чергових перевиборів. Його команда вважає, що перемога в кишені, але коли з помпою відкритий новий міст через Волгу обвалюється прямо на очах у журналістів і московських чиновників, Цаплін стає всенародним посміховиськом. Це дає шанс на перемогу його основному конкуренту. Щоб врятувати становище, колишній радійник Олександр (Олександр Демидов), що відповідає за передвиборну кампанію Цапліна, викликає в місто своїх товаришів по службі, які колись забезпечили губернатору його першу перемогу.
Точка зору: "Другий "День виборів" поступається першій серії за сюжетом, але зате обходить її по числу сміховинних жартів", Борис Іванов, Film.ru
Рекомендація: шанувальникам творчості "Квартету І".
Loading the player ...
Тоні (Емманюель Берко) знайомиться на вечірці з Джорджіо (Венсан Кассель), і легке захоплення переростає в справжню пристрасть. Десять років всепоглинаючої любові, повного безоглядного щастя і ревнощів, що засліплюють. Опинившись наодинці з собою, Тоні повертається в думках до відносин з Джорджіо. Хто була ця людина? Ким вона стала поруч з ним?
Рейтинг IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 40%
Нагороди: Краща жіноча роль (Канський кінофестиваль, 2015)
Номінації: Золота пальмова гілка (Канський кінофестиваль, 2015)
Точка зору: "Тутешні герої - одні з найбільш живих, що з'являлися на екрані за останні кілька років", Пітер Дебрудж, Variety.
Рекомендація: любителям французьких драм, шанувальникам Венсана Касселя і кіно про почуття.
Loading the player ...
Приватні детективи Нік (Олександр Невський) і Чарлі (Каспер Ван Дін) живуть і працюють в Манілі. Розслідування вбивства виводить їх на слід міжнародного терориста по кличці "Привид", табір якого знаходиться в філіппінських джунглях. Не довіряючи поліції, Нік і Чарлі збирають невелику команду сміливців і відправляються в лігво "Привида", яке охороняє армія найманців-головорізів.
Рекомендація: Невський, Дакаскос, Ван Дін, Хьюз, Грюнер, Тагава, Каррере, Вілсон, Ротрок. Та це ж найкращий фільм в світі!
Loading the player ...
Думаєте, ви знаєте історію про Аладдіна? Як би не так, виявляється у цій історії ще багато невідомих сторінок. Ласкаво просимо в саме серце Багдада - міста тисячі скарбів, де на вулицях літають килими-літаки, чаклуни пропонують зілля для омолодження, а в замку тужить принцеса, яка іноді потайки вибирається в місто, де як раз і орудує спритний і заповзятливий злодюжка на ім'я Аладдін (Кев Адамс).
Рейтинг IMDB: 3,7
Рекомендація: тим, хто не боїться, що улюблена казка буде переказана у  сумнівний спосіб.
Loading the player ...
Режисер: Бен Стассен
Всі знають історію про Робінзона Крузо, який потрапив на безлюдний острів. Однак, як же можна назвати його нежилим, якщо він буде заселений різноманітними веселими тваринами і птахами? Вони дуже здивувалися, вперше зустрівши цю дивну істоту, і навіть прийняли його за морське чудовисько. Папузі на прізвисько Вівторок і його друзям належить ближче познайомитися з незнайомим звіром "людиною" і разом з ним пережити масу небезпечних і веселих пригод.

Рейтинг IMDB: 6,1
Рекомендація: тим, хто хоче познайомити дітей з класикою.
Loading the player ...
Режисер: Конрад Хелтен
Барбі і її подруг наймає спецслужба, щоб відправити на важливу місію - їм потрібно знайти і знешкодити злочинця, який викрадає коштовності.
Рейтинг IMDB: 4,9
Рекомендація: вам точно вона потрібна?
Loading the player ...
Юрий Шевченко 18 лютого 2016
Like

Ім’я:
16 грудня 2019
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада)

Сиквел "Крижаного серця" та інші новинки прокату.

20 листопада 2019 0 1773
Всесвіт Мавки у Києві Всесвіт Мавки у Києві

Відкрився дизайнерський «Сільпо», прикрашений ілюстраціями з мультфільму

21 листопада 2019 0 1642
Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня)

Повернення в Абатство Даунтон, Агнєшка Голланд і інші новинки прокату.

28 листопада 2019 0 1253
Будь собою! Будь собою!

У Києві пройде інклюзивний фестиваль «Єврофест: кіно для кожного»

28 листопада 2019 0 1044
Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 грудня)

Класичний детектив з Деніелом Крейгом, "Чорний ворон" і інші новинки прокату.

05 грудня 2019 0 901