WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Президент Василь Голобородько (Володимир Зеленський) при владі вже майже півроку. Економічна ситуація в країні погіршилася, ціни ростуть, національна валюта знецінюється. Кредит народної довіри до Президента стрімко падає. Для стабілізації ситуації в країні Голобородько необхідно отримати фінансову допомогу МВФ у розмірі 15 мільярдів євро, яку можуть надати, якщо в Україні будуть введені реформи і прийняті антикорупційні закони. Однак Верховна Рада, якій таємно керують олігархи, блокує голосування по пакету цих законів.

Рекомендація: тим, хто не втомився від політики в новинах.
 
Loading the player ...
Режисер: Рон Клементс
Безстрашна Ваяна, дочка вождя маленького племені на острові в Тихому океані, більше всього на світі мріє про пригоди і вирішує відправитися в небезпечну морську подорож. Разом з колись могутнім напівбогом Мауї їй належить перетнути океан, битися зі страшними чудовиськами і зруйнувати древнє закляття.
IMDB: 8,1
Rotten Tomatoes: 95%
Metacritic: 81%
Точка зору: "Робота в кращих традиціях Діснея", - Пітер Дебрюж, Variety.
Рекомендація: тим, кому олдскульний Дісней ближче, ніж новаторські мультфільми.
Loading the player ...
Режисер: Марк Уотерс
Продовження новорічних пригод пройдисвіта Віллі (Біллі Боб Торнтон), який напередодні Різдва, як завжди, переодягається в Санта Клауса. Пограбувати черговий супермаркет в цьому вбранні не представляє ніяких проблем. Але в Різдво трапляються всілякі дива. Яким воно буде для Віллі на цей раз?
IMDB: 5,7
Rotten Tomatoes: 24%
Metacritic: 36%
Точка зору: "У цьому році було багато поганих сіквелів, але цей явно зіпсує вам святковий настрій", Едвард Дуглас, New York Daily Times.
Рекомендація: тим, хто сподівається, що сиквел не осоромить якісний оригінал.
Loading the player ...
Юрий Шевченко 21 грудня 2016
Like

Ім’я:
15 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 1098
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 337