WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Велика стіна"

Режисер: Чжан Імоу

Група авантюристів направляється в Китай з метою розвідати секрет пороху і повернутися з ним в Європу. В одну з ночей на групу напала невідома істота. Після всіх пригод до Великої Китайської стіни доходять тільки двоє (Метт Деймон і Педро Паскаль). Перебуваючи в полоні, вони дізнаються, що кожні 60 років протягом двадцяти століть на стіну нападає натовп чудовиськ.

IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 44%
Metacritic: 48%

Точка зору: "Найнецікавіший блокбастер в кар'єрі Імоу і Деймона", Кларенс Цуй, Hollywood Reporter.

Рекомендація: китайське кіно з Меттом Деймоном - поєднання для гурманів.

Рецензії: Олексій Першко (5), Юрій Шевченко (5)

Loading the player ...

"За кров до перемоги"

Режисер: Бен Янгер

Вінні Пацієнца (Майлз Теллер) - один з найвидатніших чемпіонів з боксу. Молодий, яскравий, безрозсудний. Його називали Пазманськім дияволом. Його кар'єра була на самому піку, але страшна аварія відразу зруйнувала всі плани. Лікарі говорили, що він більше ніколи не зможе ходити. Однак Вінні вирішив повернутися на ринг, чого б це йому не коштувало.

IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 71%
Metacritic: 62%

Точка зору: "Не кожному байопіку потрібна оригінальна подача. Іноді важливо просто розповісти історію", Майкл Філіппс, Chicago Tribune.

Рекомендація: ця історія заслуговує на те, щоб про неї знали всі.

Рецензії: Олексій Першко (6), Юрій Шевченко (6)

Loading the player ...

"Дзвінки"

Режисер: Ф. Хав'єр Гутьєррес

Холт (Алекс Роу) відправився вчитися в коледж і пропав. Його дівчина Джулія (Матильда Лутц) їде на пошуки бойфренда і виявляється в центрі жахливої ​​історії. Холт подивився касету, після перегляду якої помирає кожен, хто бачив запис. Джулія повинна розібратися, як врятувати коханого і зупинити злобного духа.

IMDB: 5,8

Рекомендація: тим, хто не боїться розчаруватися в "м'якому перезапуску" відомої франшизи.

Рецензія: Олексій Першко (3)

Loading the player ...

"Космос між нами"

Режисер: Пітер Челсом

Міжгалактична історія кохання земної дівчини (Брітт Робертосон) і Гарднера Еліота (Аса Баттерфілд), що виріс в експериментальній колонії на Марсі. Їх роман почався в інтернеті, і тепер Елліот летить на Землю, щоб зустрітися з коханою.

IMDB: 7,3

Рекомендація: любителям дуже романтичних мелодрам і фантастики.

Loading the player ...

"Рідні"

Режисер: Віталій Манський

Віталій Манський мандрує Україною, щоб досліджувати українське суспільство після революції Майдану на прикладі своєї власної сім'ї, що живе в різних кінцях країни: у Львові, Одесі, на Донбасі та в Криму. Стрічка шукає причини конфлікту, після якого громадяни однієї країни опинилися по різні боки барикад, в тому числі, і сім'я режисера. Головний наратив відбувається зараз, але інша його лінія висвітлює глибоке коріння конфлікту між Україною і Росією.

Точка зору: "Фільм Манського не політичний в чистому сенсі цього слова. Картина присвячена тому, як драматичні події в країні позначилися на життя однієї родини", - Андрій Плахов, Медуза.

Рекомендація: ще один погляд на трагедію.

Loading the player ...
Юрий Шевченко 02 лютого 2017
Like

Ім’я:
30 травня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 1002
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 618