WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Молодий амбітний співробітник (Дейн ДеХаан) відправляється в загублений в швейцарських Альпах оздоровчий центр, щоб повернути звідти керівника своєї компанії. Але після прибуття він розуміє, що чудодійні процедури спа-салону зовсім не те, чим здаються. У той час як хлопець починає розплутувати страшні таємниці цього місця, його здоровий глузд проходить справжню перевірку на міцність. Схоже, тепер він страждає на ту ж дивну хворобу, через яку тут залишаються інші гості центру, охочі отримати свою дозу ліків.
IMDB: 6,6
Rotten Tomatoes: 41%
Metacritic: 47%
За: "Чудове нагадування того, яким може вийти фільм, якщо режисерові-візіонеру дати гроші і свободу дій", Девід Ельріх, IndieWire.

Проти: "Перше велике розчарування року", Кріс Нашаваті, Entertainment Weekly.
Рекомендація: шанувальникам готики, історій про таємничі замки, містифікації та змови.
Loading the player ...
Розповідь про процес суду над Олегом Сенцовим і спроби його сім'ї, друзів і адвокатів звільнити режисера з в'язниці. Розслідування поступово розкриває абсурдну і лякаючу кафкіанському історію про те, як будь-яка людина може стати жертвою безжалісної державної машини.
Рекомендація: важливе кіно на злободенну тему.
Loading the player ...

"Красиво піти"
Режисер: Зак Брафф
Старі друзі Віллі (Морган Фріман), Джо (Майкл Кейн) і Ела (Алан Аркін), незважаючи на свій пенсійний вік, вперше в житті вирішують зійти з праведного шляху, щоб зберегти свої пенсійні накопичення. Пригноблена оплатою рахунків і втратою своїх близьких, літня трійця вирішує ризикнути всім і має намір здійснити пограбування банку, який привласнив їхні гроші.
IMDB: 6,9
Рекомендація: тим, хто впевнений, що старість - ще не кінець.
Loading the player ...
З тих пір як Джіні (Аналі Тіптон) вирішила порвати з ним, Мартін (Еміль Хірш) не може прийти в себе. Його квартира поступово перетворюється в смітник, як і все його нехитре життя, але одного разу на його порозі з'являється містер Галло (Дж. К. Сіммонс), злісний і гордовитий татусь Джіні. Якийсь час назад він втратив зв'язок зі своєю донькою, і Мартін - його єдина зачіпка. Незважаючи на всі його протести, містер Галло, який не звик отримувати відмови, втягує Мартіна в безбашенну нічну пригоду на вулицях Лос-Анжелеса.
IMDB: 5,7
Rotten Tomatoes: 0%
Metacritic: 37%
За: -
Проти: "Млява режисура і нудний сценарій, в якому майже немає гумору. Кіно, про яке швидко забуваєш", Джофф Беркшир, Variety.
Рекомендація: тим, хто любить жарти про колишніх.
Loading the player ...
Вона бігла від залицянь Геббельса, вона підкорила Голівуд, але не винесла задухи слави і повернулася на батьківщину. Опинившись в післявоєнній Іспанії, Макарена (Пенелопа Крус) хоче почати нове життя, дає згоду на зйомки у фільмі, де грає королеву Ізабеллу I. Але бурхливе минуле не відпускає її.
IMDB: 4,6
За: -
Проти: "Режисер настільки захоплюється тим, що переосмислює героїв "Дівчини твоєї мрії", що забуває про історію", Джей Вайссберг, Variety.
Рекомендація: тим, хто вважає, що сиквел через 19 років - вдала ідея.
Loading the player ...
IMDB: 7,3
Rotten Tomatoes: 86%
Історія про велике кохання, зв'язок часів і поколінь. Красуня Кларенс (Адріана Угарте) живе в холодних горах. Одного разу вона знаходить загадковий лист і вирішує дізнатися правду про минуле свого батька. Дівчина відправляється на острів Фернандо-По і  ніби потрапляє в рай. Вона йде по слідах сімейних таємниць, де є і заборонене кохання, і зрада, і великі події, що стали частиною світової історії.
За: "Один з найбільш амбітних фільмів року в Іспанії", Хав'єр Оканья, El Pais
Проти: "Достукатися до серця глядача Моліні так і не вдається", Паула Руїс, Sensacine.
Рекомендація: можливість побачити кращих молодих іспанських акторів в одному фільмі.
Loading the player ...
Продовження пригод бідових друзів-англійців в Австралії. Цього разу трійці-невдах Девіду (Завьер Семюел), Тому (Кріс Маршалл) і Грему (Кевін Бішоп) належить через всю країну перевозити труну з покійним приятелем після того, як їхній літак робить непередбачену посадку в глухий глибинці.
IMDB: 6,1
Rotten Tomatoes: 17%
За: "Цей фільм - фарс, і він навіть не намагається здаватися чимось більшим", Блейк Ховард, Graffiti With Punctuation.
Проти: "Ніхто при здоровому глузді не мріяв про сиквел жахливої ​​комедії 2011-го року. Але він чомусь вийшов", Лі Паатсх, Herald Sun.
Рекомендація: тим, хто цікавиться особливостями австралійського гумору.
Loading the player ...
Юрий Шевченко 06 квітня 2017
Like

Ім’я:
25 травня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 877
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 469