WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Режисер: Петті Дженкінс
Перед тим як стати Диво-жінкою, вона (Галь Гадот) була Діаною - принцесою амазонок, навченою бути непереможною войовницею. І коли на берегах обгородженого від зовнішнього світу райського острова, який служив їй батьківщиною, зазнав аварії американський пілот (Кріс Пайн) і розповів про серйозний конфлікт в зовнішньому світі, Діана покинула свій будинок, щоб впоратися з цією загрозою.
IMDB: 8,4
Rotten Tomatoes: 97%
Metacritic: 77%
За: "Розумний, яскравий і класний фільм - таким і має бути кіно про супергероїв", Кріс Нашаваті, Entertainment Weekly.
Проти: немає
Рекомендація: супергеройський фільм, який не зібрав на старті жодної негативної рецензії у американської преси - це щось дійсно унікальне.
Loading the player ...
Режисер: Сет Гордон
Група пляжних рятувальників працює на узбережжі Тихого океану. Вони завжди знаходяться на своєму посту і охороняють відпочиваючих від нещасних випадків на воді. Але коли поліція не може розібратися з появою на пляжі наркотиків і навіть трупів, досвідчений рятувальник Мітч Бьюкеннон (Дуейн Джонсон), конфліктний новачок Метт Броуді (Зак Ефрон) і команда починають власне розслідування.
IMDB: 5,6
Rotten Tomatoes: 18%
Metacritic: 37%
За: "Непоганий варіант для тих, хто не чекає від ремейка примітивного серіалу філософських одкровень", Джуд Драй, indieWire.
Проти: "Це дуже і нерозумно і смішно ... Але смішно зовсім недовго", Оуен Глейберман, Variety.
Рекомендація: тим, хто ностальгує за серіалом з Памелою Андерсон.
Loading the player ...
Після втрати близької людини Ольга (Алла Бінєєва) залишається сама зі своїм горем. Не маючи з ким розділити втрату, вона купує автомобіль і відправляється в подорож по Києву і його околицях. На своєму шляху вона зустрічає людей, які втратили себе: хто через постійну брехню, хтось через невдалий вибір. Деяким з них Ольга допомагає, а деяких залишає в їхньому болоті. Вона переосмислить своє життя і втрату, щоб жити далі.
Рекомендація: для тих, хто любить кіно без спецефектів, але зі змістом.
Loading the player ...
Минуло 100 років з моменту нашого існування. Людство покинуло Землю, а сама планета стала повністю покритою водою. Все життя відбувається в глибинних містечках, де рибки, молюски та інші мешканці існують разом. Діп разом зі своїм друзями Елліс і Іво живуть в невеликому містечку, за межі якого випливатине можна, адже океан таїть тисячі небезпек. Але одного разу на них чекає неймовірна пригода.
IMDB: 5,0
Рекомендація: тим, чиї діти дуже люблять ходити в океанаріум.
Loading the player ...
Режисер: Аарон Вудлі
Колись на планеті Бана панували мир і ідилія. Це тривало до того моменту, поки злісний тиран Чжун не захопив це прекрасне королівство. Він знищив царську сім'ю, а все населення Бани поневолив. Молоду мавпу Спарка не влаштовує такий стан справ. Він мріє про те, щоб на його рідній планеті знову було все чудово.
IMDB: 4,5
Rotten Tomatoes: 12%
Metacritic: 22%
За: немає
Проти: "Одне питання: як у цю нісенітницю вдалося заманити Патріка Стюарта і Сьюзан Сарандон?", Кімбер Майерс, Los Angeles Times.
Рекомендація: дітям, які не вередують при виборі мультфільму.
Loading the player ...
ЮШ 31 травня 2017Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2152
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1668
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 981