WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Історія дивовижного порятунку більше трьохсот тисяч солдатів в ході Дюнкеркської операції на початку Другої світової війни. Спіймані в пастку на пляжі, спиною до моря, солдати стикаються віч-на-віч з нерозв'язною ситуацією, а лещата противника стискаються все сильніше і сильніше.
IMDB: 9,6
Rotten Tomatoes: 94%
Metacritic: 96%
За: "Шедевр", Тодд Маккарті, Hollywood Reporter.
Проти: -
Loading the player ...
Говард Вейкфілд (Брайан Кренстон), процвітаючий юрист, вірний чоловік, турботливий батько двох дочок, одного разу круто змінив своє життя. Погнавшись за єнотом, що сидів у його дворі, Вейкфілд опинився на горищі гаража, звідки було видно вікна його вітальні. "А що буде, якщо я пропаду?", - подумав Говард і вирішив залишитися жити на горищі.
IMDB: 7,2
Rotten Tomatoes: 75%
Metacritic: 62%
За: "Кренстон бере на свої плечі важкий тягар і справляється", Тодд Маккарті, Hollywood Reporter.
Проти: "Суікорд явно знімала фільм, який подобається їй, а ось про глядачів не подумала", Мік ЛаСалле, San Francisco Chronicle.
Рецензії: Олексій Першко (6), Юрій Шевченко (4)
Loading the player ...
Мати-одиначка (Дженніфер Джейсон Лі) переїжджає з трьома дітьми в загадковий будинок, навіть не підозрюючи про криваве минуле їх нового житла. У кожного будинку є історія. У цього - страшна таємниця.
IMDB: 5,7
Loading the player ...
Балтимор, 19-е століття. Ізабель Портер (Еллі Галерані) глибоко засмучена ранньою смертю батьків. Щоб відволіктися від сумних думок, дівчина вирішує відправитися на відпочинок в інститут Роузвуд. Пізніше вона дізнається, що за фасадом закладу, в якому молодим дамам надають психологічну допомогу, ховається щось зовсім протилежне. Над пацієнтками ставляться жорстокі псевдонаукові експерименти по модифікації особистості і управлінню свідомістю.
IMDB: 4,00
Rotten Tomatoes: 0%
За: немає
Проти: "Цікаво, як акторам вдавалося зберігати серйозний вираз обличчя, знімаючись в такий нісенітниці", Гері Голдстейн, Los Angeles Times.
Рецензія: Ксеркс (6)
Loading the player ...
Режисер: Грег Маклін
80 співробітників міжнародної корпорації заблоковані в багатоповерховому офісному будинку. По внутрішньому зв'язку компанії невідомий голос закликає їх брати участь в смертельній грі на виживання. Вони повинні будуть виконати ряд витончених завдань, перше з яких - убити колег, що викликають найбільше роздратування. Інакше організатори експерименту уб'ють всіх. Гра почалася.
IMDB: 6,2
Rotten Tomatoes: 53%
Metacritic: 44%
За: "У цьому фільмі вбивають диспенсером для стрічки!", Рейфер Гузман, Newsday.
Проти: "Невдала спроба сатири", Алан Шерстуль, Village Voice.
Рецензія: Ксеркс (8)
Loading the player ...
Ендрю (Скотт Іствуд) і Гаретт (Фредді Торп) Фостер - брати-авантюристи, що промишляють угоном найрідкісніших і розкішних автомобілів. До сих пір їм легко вдавалося уникати неприємностей, але під час чергової справи вони потрапляють під приціл жорстокого кримінального боса. Тепер в обмін на свої життя вони повинні вкрасти для нього найцінніший автомобіль його найлютішого ворога.
IMDB: 5,6
Loading the player ...
Макс, любитель міської суєти і молодіжних розваг, потрапляє туди, де йому зовсім не місце - в старомодну заячу школу. Але чим довше він тут знаходиться, тим більше дізнається про чудесне світле свято, цінності дружби і власне призначення.
IMDB: 6,4
Loading the player ...
Юрий Шевченко 20 липня 2017
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 861
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 151