WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Режисер: Девід Літч
Агент Лоррейн Бротон (Шарліз Терон), діамант в короні Секретної розвідувальної служби Її Величності, не просто майстер шпигунства: вона сексуальна, вибухонебезпечна і використовує весь арсенал своїх унікальних умінь під час нездійсненних місій. У неспокійному Берліні, куди її направляють із завданням повернути безцінне досьє, вона змушена об'єднатися з агентом під прикриттям Девідом Персивалем (Джеймс МакЕвой). Разом їм треба прокласти шлях через терни смертельних шпигунських ігор.
IMDB: 7,2
Rotten Tomatoes: 73%
Metacritic: 67%
За: "Атомна блондинка" часом дуже радує, але головна користь фільму в тому, щоб дати зрозуміти - Терон заслуговує на більше", Джон ДеФор, Hollywood Reporter.
Проти: "Нуль емоцій, складний і безглуздий сюжет. Все красиво, але даремно", Ендрю Баркер, Variety.
Loading the player ...
Режисер: Рі Руссо-Янг
Саманта (Зої Дойч) - крута дівчина, якій завжди і у всьому щастило. Але в той день щось пішло не так, а потім та аварія на трасі ... Саманта виявилася в зачарованому колі проклятого дня, і тепер вона змушена проживати жах знову і знову. Щоб розплутати петлю часу, вона повинна знайти помилку і виправити невірний крок.
IMDB: 6,4
Rotten Tomatoes: 67%
Metacritic: 58%
За: "Підліткова мелодрама з безліччю кліше, яка, тим не менш, має важливий посил", Деван Когган, Entertainment Weekly.
Проти: "Це не дежавю. Ви вже бачили цей фільм", А.А. Дауд, AV Club.
Рецензія: Ксеркс (7)
Loading the player ...
Хто знав, що для Матса і Девіда ці канікули запам'ятаються захоплюючими пригодами. А все починалося для приятелів дуже буденно - вони вирішили заробляти собі кишенькові гроші, доглядаючи за могилами на кладовищі. Але одного разу Матс знайшов штани з дивовижною властивістю - кожен раз, засовуючи руку в праву кишеню, він знаходив гроші.
IMDB: 5,3
Loading the player ...
Режисер: Гаррі Клевен
Ангел - незвичайний юнак. Він живе самотньо зі своєю матір'ю Луїзою, і про його існування ніхто не знає: Ангел народився невидимкою. Одного разу він зустрічається зі своєю ровесницею, сліпою дівчиною Мадлен. Молоді люди закохуються один в одного. Вони нерозлучні і щасливі до тих пір, поки у Мадлен не виникає шанс знайти зір.
IMDB: 6,8
Loading the player ...
Підліток Адам відправляється на пошуки свого давно зниклого батька і потрапляє в пригоду міфічних масштабів. Його світ перевертається догори дном, коли виявляється, що в ньому тече кров останніх легендарних зберігачів лісу - бігфутів.
Loading the player ...
Режисер: Лукас Цяо
Одного разу в саме серце мирної Антарктиди прийшла біда. Життя Білого континенту і його мешканців під загрозою загибелі. Щоб врятувати пінгвінів і захистити свій будинок, маленькі друзі мужньо кидаються в бій. Дружба зробить їх сильними. І ніщо не зможе їх зупинити.
IMDB: 5,2
Loading the player ...
Юрий Шевченко 26 липня 2017
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 857
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 147