WEEKEND: претендент на Оскар та інші


WEEKEND: претендент на Оскар та інші

Майкл Фассбендер, Бред Пітт... Ні, це зовсім не каст "Радника". До голлівудських красеней приєднуються Бенедикт Камбербетч, Пол Джаматті, Пол Дано, в режисерське крісло сідає творець "Сорому" Стів Маккуїн, і ось ми маємо "12 років рабства" - фільм, який на думку критиків, гідний як мінімум п'яти номінацій на Оскар.

Це історія Соломона Нортала - реально існуючого чорношкірого чоловіка, який у середині XIX століття був викрадений і проданий в рабство власникам плантацій в Луїзіані. Звільнившись через 12 років, Нортал написав книгу - мемуари стали бестселером в США.

Фільм був знятий всього за 35 днів, причому знімальна група працювала в Луїзіані - недалеко від того місця, де утримувався Нортон. Головну роль виконав англієць Чіветель Еджіофор ("Солт", "Гангстер ") - за свою роботу актор вже отримав декілько нагород від американських кінокритиків.

На думку фахівців, "12 років рабства" поборються за приз Кіноакадемії з  "Капітаном Филлипсом" і "Гравітацією", які вже виходили в наш прокат Претендентів, втім, достатньо, і кожен гідний окремої уваги.

Loading the player ...

Тим, кому довподоби менш глибокі і драматичні історії, прокат пропонує чотири картини, за переглядом яких можна скоротати зимовий вечір. Зірка серіалу "Залишитися в живих" Джош Холлоуей з'являється на великому екрані у фільмі "Битва року" - мова зовсім не про війну, а про змагання брейкдансеров.

Багато танців, багато пафосу, трохи сенсу - типовий рецепт подібних проектів. Якщо ви любите шоу "Танцюють всі", то розчаровані не будете.

Loading the player ...

Австралійську комедійну мелодраму "Any Questions for Ben?" релізери представляють під назвою "Все, крім кохання", натякаючи на романтичну складову.

Деякі критики хвалять виконавця головної ролі Джошуа Лосон, завдяки якому банальна історія про ласого на жінок молодого хлопця, у якого  "відкриваються очі", виділяється з десятків подібних картин.

Loading the player ...

На презентацію фільму "Одноклассники.ru: НаCLICKай вдачу" в Москву приїжджав сам Снупп Догг (Снупп Лайон, Снупзілла - кому як подобається). Це дебютна робота відомого кліпмейкера Павла Худякова, який може похвалитися тим, що співпрацював не тільки зі Стасом П'єхою і Жанною Фріске, але і з Black Eyed Peas.

Петро Федотов, який нещодавно з'являвся в "Сталінграді" знову зустрічається з Федором Бондарчуком, але цього разу вони в рівних умовах. Федотов грає молодого невдаху, в руки якого потрапляє чарівна кнопка, що виконує будь-яке бажання. За цим, звичайно, йде низка безглуздих і смішних ситуацій - наприклад, кращим другом головного героя стає Тіматі.

Loading the player ...

Ще один російський режисер-дебютант - Сергій Чекалов - представляє "Полярний рейс", класичну новорічну історію про льотчика (Єгор Бероєв), який у що б то не стало повинен встигнути додому до своєї коханої (Юлія Снігир) на святкування Нового року. Головний талісман фільму - лайка Умка. Розмовляти не вміє, але виглядає мило.

Loading the player ...
Юрий Шевченко 11 грудня 2013
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 857
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 147