WEEKEND: Спасіння чергового президента і равлик-гонщик


WEEKEND: Спасіння чергового президента і равлик-гонщик

Поки Південна Пальміра приймає Четвертий Одеський кінофестиваль, його відгомони звучать навіть в українському прокаті - серед шести прем'єр нового кінотижня дві картини, показані на ОМКФ. А також - мультфільм у дусі «Тачок», бойовик про президента і оновлена версія «Тіла Дженніфер».

«Штурм Білого дому» - бойовик за участю Ченінга Татума і Джеймі Фокса. Сюжет і плакати фільму смутно перегукуються з недавнім «Падінням Олімпу», де, втім, акторський склад був старшим - Джерард Батлер і Морган Фрімен. Але все ж складно не погодитися, що деякі елементи впізнаваності є. До речі, навіть назви у фільмів повинні були бути схожими - спочатку «Падіння Олімпу» збиралися назвати «Захопленням Білого дому» (White House Taken), що зовсім вже перегукувалася б зі «Штурмом» (White House Down). Однак відразу варто зазначити, що «Штурм» знятий ніким іншим, як Роландом Еммеріхом, що встиг прославитися багатьма масштабними картинами, серед яких «День незалежності», «Післязавтра» і навіть костюмований «Анонім». Вже цей факт обіцяє «Штурму» касу побільше, ніж в «Олімпа».

Фільм розповість про молодого бійця, якому не вдалося свого часу потрапити в Секретну Службу США. Під час звичайної екскурсії в Білому домі, куди герой приводить свою дочку, відбувається державний переворот. Бойове угрупування захоплює Білий дім і намагається знищити президента США. Героєві належить не лише врятувати президента, але і свою дочку, роблячи складний вибір між інтересами держави і своїми особистими.

Loading the player ...

«Турбо» - новий мультфільм від студії DreamWorks, яка подарувала світові «Як приручити дракона», франшизи «Мадагаскар», «Шрек» та багато інших анімацій. Нам дарують нового героя - кумедного равлика на ім’я Турбо, головною мрією якого є ... стати супергонщиком! І все б нічого, але от тільки равлики не можуть похвалитися колосальною швидкістю пересування. У цьому Турбо допомагає нещасний випадок, після якого равлик і справді стає швидше багатьох машин. Тепер Турбо потрібно навчитися бути переможцем, адже швидкість - не завжди головне в перегонах.

Loading the player ...

«Піна днів» - екранізація однойменного роману Бориса Віана, який увійшов до списку «100 найкращих книг XX століття» за версією французького видання Le Monde. Раніше фільм був екранізований двічі - французами і японцями. Але навіть вже зараз можна говорити про те, що екранізація Мішеля Гондрі («Вічне сяйво чистого розуму», «Наука сну») отримала кращу критику. Головні ролі тут грають зірки сучасного французького кіно Одрі Тоту і Ромен Дюрі.

У центрі сюжету молода подружня пара, яка по-справжньому щаслива разом. Але одного разу дівчині ставлять страшний фантастичний діагноз - всередині неї розквітає водяна лілія, яка може в будь-який момент задушити її. Для нормального існування дівчині необхідні квіти, які змогли б засушити лілію, що проростає в її грудях.

Loading the player ...

«Гра в правду» - російська адаптація відомої п'єси Філіпа Лелюша, знята режисером Віктором Шаміровим. Шаміров вже давно відомий як театральний режисер, і критики часто відзначають, що в його кінематографічних роботах чимало театральної драматургії. До речі, два роки тому режисер уже представляв інший свій фільм, «Вправи в прекрасному» на Одеському кінофестивалі. У ньому, як і в «Грі», головну роль виконував Гоша Куценко. Історія, близька до «Вправ», розповість про зустріч колишніх однокласників, під час якої розкривається чимало старих таємниць і секретів. І, звичайно, як завжди каменем спотикання стане жінка ...

Loading the player ...

«Незаймані, бережіться!» - британський молодіжний комедійний хоррор про перевертнів. Віддалено він перегукується з «Тілом Дженніфер», адже тут жертвою перевертня стають цнотливі герої. А точніше героїні. Четверо друзів готові протистояти цій надприродній силі. Зрештою, якщо вона загрожує тільки незайманим, то першим ділом варто позбавити потенційних жертв їх цнотливості.

Loading the player ...

«Одного разу цей біль принесе тобі користь» - драма про молодого хлопця, який намагається переосмислити навколишній світ за допомогою психотерапевта. Смішні й драматичні моменти його минулого і сьогодення зворушать багатьох глядачів, адже історія розказана від першої особи, що змушує глибше співпереживати герою. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 18 липня 2013
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 857
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 147