WEEKEND: Згадати все


WEEKEND: Згадати все

Дев'ятого серпня в український прокат виходить рімейк фільму з Шварценеггером, російська комедія, короткометражки про Гавану і не-сутінкова робота Роберта Паттінсона.

«Згадати все» - однойменний рімейк на картину 1990 року, в якій головну роль виконував Арнольд Шварценеггер. Сюжет залишається колишнім з кількома правками в сценарії - в дистопічному майбутньому в світі залишилася єдина держава, Федерація Британія, якій підпорядковується Колонія, колишня Австралія. Один з багатьох представників робочого класу, бажаючи замінити свої нічні кошмари приємними спогадами в службі Rekall (не помилка), виявляє, що насправді все його минуле життя - спогад, а він в реальності висококласний секретний агент. Чи все ж це і є ті спогади, про які він мріяв?

У новій версії головну роль у фільмі виконав Колін Фаррелл, а приємну жіночу компанію йому склали Кейт Бекінсейл і Джесіка Біл. Цікаво, що за перші дні прокату рімейку вдалося зібрати всього на півмільйона доларів більше, ніж в 1990 році зібрав оригінал. Перші рецензії ви можете прочитати тут.

Loading the player ...

«Космополіс» - каннська прем'єра за участю Роберта Паттінсона. Для актора це четверта драматична роль в його «поза-сутінковій» кар'єрі: до цього Паттінсон грав у драмі «Пам'ятай мене», погано сприйнятій критиками, стрічці про циркове буття "Води слонам!"  і екранізації «Милого друга», де він проявив себе дещо краще. Перші рецензії ви можете прочитати тут.

Фільм показує добу з життя надзвичайно багатого 24-річного Еріка Паркера, який за ці 24 години встигає зрадити своїй дружині, опинитися пограбованим і втратити весь свій статок.

Loading the player ...

«Гавана, я люблю тебе» - збірка з семи короткометражок про одну з найбідніших, але найбільш інтригуючих країн світу - Кубу. Одну з короткометражок зняв Бенісіо дель Торо, а ще в одній можна побачити Еміра Кустуріцу. Вперше в Україні альманах був показаний на Третьому Одеському міжнародному кінофестивалі.

Loading the player ...

«Велика ржака» - російська комедія за участю Ганни Семенович. На місцевому телебаченні в провінційному містечку працюють два друга - Ширяєв і Молоток. Вони, звичайно, мріють про кар'єру в Останкіно, про власне телевізійне супер-шоу, але чомусь довгий час ніякі ідеї їх не відвідують ...

І ось одного разу разом з Надією-монтажером вони винаходять карколомне реаліті-шоу "Золото України", в якому учасники повинні відшукати золото Колчака. Однак у цих шоуменів поки немає ні героїв, ні обладнання, ні спонсорів. Але гарний початок! Пружина божевільної авантюри вже завелась… 

Катя Зиновьева 08 серпня 2012
Like

Ім’я:
22 лютого 2020
Ваш коментар
Barakel
Barakel (Киев) 09 серпня 2012 09:20
+1

"Вспомнить всё"- мой выбор для просмотра на этой неделе. Будет крайне непривычно увидеть в этой роли Фаррелла, который по большей части играет слащавых альфа самцов, а не бойцов. Поглядим, что из этого вышло.
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого)

Два номінанти на Оскар і інші новинки прокату.

30 січня 2020 0 2233
Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 січня)

Уявний Гітлер, Вілл Сміт та інші новинки прокату.

23 січня 2020 0 1872
Мотоцикли, ірландці і Земля Мотоцикли, ірландці і Земля

У київському Довженко-центрі в рамках Envision Sound-3 пройшли покази трьох фільмів в живому музичному супроводі.

27 січня 2020 0 805
Незалежне кіно для незалежних людей Незалежне кіно для незалежних людей

Що дивитись на ювілейному Фестивалі американського кіно «Незалежність» з 6 лютого

31 січня 2020 0 721
Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі

Що їх об’єднує?

20 лютого 2020 0 605