WEEKEND: Згадати все


WEEKEND: Згадати все

Дев'ятого серпня в український прокат виходить рімейк фільму з Шварценеггером, російська комедія, короткометражки про Гавану і не-сутінкова робота Роберта Паттінсона.

«Згадати все» - однойменний рімейк на картину 1990 року, в якій головну роль виконував Арнольд Шварценеггер. Сюжет залишається колишнім з кількома правками в сценарії - в дистопічному майбутньому в світі залишилася єдина держава, Федерація Британія, якій підпорядковується Колонія, колишня Австралія. Один з багатьох представників робочого класу, бажаючи замінити свої нічні кошмари приємними спогадами в службі Rekall (не помилка), виявляє, що насправді все його минуле життя - спогад, а він в реальності висококласний секретний агент. Чи все ж це і є ті спогади, про які він мріяв?

У новій версії головну роль у фільмі виконав Колін Фаррелл, а приємну жіночу компанію йому склали Кейт Бекінсейл і Джесіка Біл. Цікаво, що за перші дні прокату рімейку вдалося зібрати всього на півмільйона доларів більше, ніж в 1990 році зібрав оригінал. Перші рецензії ви можете прочитати тут.

Loading the player ...

«Космополіс» - каннська прем'єра за участю Роберта Паттінсона. Для актора це четверта драматична роль в його «поза-сутінковій» кар'єрі: до цього Паттінсон грав у драмі «Пам'ятай мене», погано сприйнятій критиками, стрічці про циркове буття "Води слонам!"  і екранізації «Милого друга», де він проявив себе дещо краще. Перші рецензії ви можете прочитати тут.

Фільм показує добу з життя надзвичайно багатого 24-річного Еріка Паркера, який за ці 24 години встигає зрадити своїй дружині, опинитися пограбованим і втратити весь свій статок.

Loading the player ...

«Гавана, я люблю тебе» - збірка з семи короткометражок про одну з найбідніших, але найбільш інтригуючих країн світу - Кубу. Одну з короткометражок зняв Бенісіо дель Торо, а ще в одній можна побачити Еміра Кустуріцу. Вперше в Україні альманах був показаний на Третьому Одеському міжнародному кінофестивалі.

Loading the player ...

«Велика ржака» - російська комедія за участю Ганни Семенович. На місцевому телебаченні в провінційному містечку працюють два друга - Ширяєв і Молоток. Вони, звичайно, мріють про кар'єру в Останкіно, про власне телевізійне супер-шоу, але чомусь довгий час ніякі ідеї їх не відвідують ...

І ось одного разу разом з Надією-монтажером вони винаходять карколомне реаліті-шоу "Золото України", в якому учасники повинні відшукати золото Колчака. Однак у цих шоуменів поки немає ні героїв, ні обладнання, ні спонсорів. Але гарний початок! Пружина божевільної авантюри вже завелась… 

Катя Зиновьева 08 серпня 2012Ім’я:
08 березня 2021
Ваш коментар
Barakel
Barakel (Киев) 09 серпня 2012 09:20
+1

"Вспомнить всё"- мой выбор для просмотра на этой неделе. Будет крайне непривычно увидеть в этой роли Фаррелла, который по большей части играет слащавых альфа самцов, а не бойцов. Поглядим, что из этого вышло.
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1704
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 1360
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1263
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1189
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 896