Аарон Екхарт. Обране


Аарон Екхарт. Обране
Сьогодні Аарону Екхарту виповнюється 47 років. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актора.
«Кривавий четвер»
Рік: 1998
Режисер: Скіп Вудс
Жанр: бойовик, трилер
Рейтинг IMDB: 7.2
Сюжет: колишній торговець наркотиками, що пройшов через усі кола пекла, вирішує вийти на пенсію і забути про своє темне минуле. Переїхавши з Лос-Анджелеса в Х'юстон, він різко змінює свій імідж і стає для всіх звичайним громадянином, якого важко запідозрити в чомусь кримінальному. Проте доля готує черговий, найнесподіваніший сюрприз колишньому наркодилеру. У місто приїжджає його подільник з вантажем героїну. Компаньйон і не думав забувати про свого партнера, поки той будував нове життя. Він пропонує йому останню угоду. За все одного разу доводиться платити, і колишній наркоторговець тепер у смертельній небезпеці.
Рік: 2005
Режисер: Джейсон Рейтман
Жанр: драма, комедія
Рейтинг IMDB: 7.6
Сюжет: робота у Ніка Нейлора не з легких. Він повинен лобіювати тютюнопаління всіма відомими способами. Здавалося б, ну навіщо вступати в конфлікт із затятими противниками куріння й намагатися довести корисність останнього. Але така вже у Ніка робота. І він у ній домігся чималих результатів, агітуючи всіх до паління на ТВ і просуваючи сигарети в кінофільмах. Однак, сам Нік ніколи не вважав куріння корисним заняттям. Він розкручує сигарети, щоб було на що жити і ростити сина.
«Порочні зв'язки»
Рік: 2005
Режисер: Ганс Каноза
Жанр: драма, комедія
Рейтинг IMDB: 7.6
Сюжет: двоє зустрілися на весіллі - чоловік і жінка. Жоден з них не вільний. Але чому ж їх так тягне один до одного? Крок за кроком завіса таємниці починає спадати. Чи така вже випадкова ця зустріч? І що їх пов'язувало в минулому?
«Привіт, Білл!»
Рік: 2007
Режисер: Берні Голдманн, Мелісса Уоллек
Жанр: драма, комедія
Рейтинг IMDB: 6.4
Сюжет: Білла завжди вважали справжнім тюхтієм і слабаком. Затюканий родичами дружини, він боявся навіть думати про зміни в житті. Але коли відеокамера зняла бурхливі постільні сцени його благовірної із зіркою теленовин, хлопець розлютився і вирішив помститися.
Удар в зуби підступному коханцеві дружини в прямому ефірі з наступним скандалом на ТВ - це було справжнє американське мега-шоу! Білл моментально знайшов любов мільйонів телеглядачів і став популярним на всю країну! Це кардинально змінило життя колишнього невдахи.
Рік: 2010
Режисер: Джон Кемерон Мітчелл
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 7.0
Сюжет: вісім місяців тому в сім'ї Хауї і Беккі Корбетт сталася страшна трагедія - загинув їхній маленький син. Від її наслідків подружжя не може оговтатися й досі. Кожен по-своєму намагається відновити душевний спокій: Хауї грає в сквош із друзями, Бекка проводить увесь час біля плити, обидва шукають підтримки в групах психологічної взаємодопомоги.
Але час іде, а всі зусилля залишаються марними. Шлюб тріщить по швах, стосунки з рідними напружені до межі, коло спілкування стає все меншим. Промінь надії пробиває пелену безнадії, коли доля зводить Беккі з мимовільним винуватцем їх нещасть - юним автором коміксів Джейсоном. Разом героям випаде змога осягнути, чи затягуються рани минулого хоч коли-небудь.

Сергей Задко 12 березня 2015Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2192
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1681
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 996