Аарон Пол: історія успіху


Аарон Пол: історія успіху

За словами творця серіалу "Пуститися берега" Вінса Гіллігана, він планував позбутися Джессі Пінкмана наприкінці першого сезону. Але вже після другого епізоду вражений грою Пола шоураннер зрозумів, що знайшов золоту жилу: "Стало зрозуміло, що вбивати цього героя буде величезною, колосальною помилкою". Аарон взяв участь у зйомках усіх п'яти сезонів, отримав два Греммі і став одним з найбільш відомих акторів ТВ-формату. Що ж, Вінс не помилився, Bitch!

Сьогодні в український прокат виходить перший великий голлівудський проект Пола - екранізація відеогри "Need For Speed​​". Головною роллю у фільмі Скотта Во він, звичайно, зобов'язаний "Пуститися берега", але Аарон у свої 34 - зовсім не новачок на екрані. Давайте згадаємо, як все починалося.

У пошуках заробітку студент Пол не гребував зніматися в рекламі. Ось, наприклад, ролик Juicy Fruit.

1999-й рік. Аарон з'являється в епізоді шалено популярного тоді серіалу "Беверлі-Хіллз 90210" в ролі скромного хлопця з драматичного гуртка.

Перша поява у повному метрі датована 2000-м роком. У комедії "За всяку ціну" на перших ролях Шейн Уест і Джеймс Франко, а Пол грає приятеля головного героя.

Незабаром актор миготить у драмі "Планета Ка-Пекс" з Кевіном Спейсі. Полу тут дісталася партія сина персонажа Джеффа Бріджеса.Втім, Аарон Не перебирає проектами. Ось він у жіночій сукні матюкається в комедії "Король вечірок"...


... І тут же з'являється в культовому серіалі "Секретні матеріали". Комедійний епізод під назвою "Володар мух", в якому Пол, як не дивно, не вмирає.


Зате в фільмі жахів 2009-го року "Останній будинку зліва" до фінальних титрів його герой не дотягує.


З'являвся Аарон і в музичних кліпах. Мутуючий хлопець з відео Korn "Thoughtless" - це він.


Також Пол співпрацював з Everlast і з'явився в кліпі "White Trash Beautiful".


Аарону навіть вдалося знятися у Джей Джея Абрамса. Дізнаєтеся хлопця, якого обіймає Том Круз?В 2014-му році, крім "Жаги швидкості", у актора вийде ще кілька проектів: драми "Хуліган" з Джульєтт Льюїс і "Довге падіння", де Пол складе компанію Пірсу Броснану, Імоджен Путс і Розамунд Пайк, участь в спін-оффі "Пуститися берега" "Краще подзвонити Солу".

Але найбільший успіх - це участь в новому фільмі Рідлі Скотта "Джошуа", біблейській історії про Мойсея. Крім Пола, у зйомках взяли участь такі глиби як Крістіан Бейл, Джон Туртурро, Бен Кінглсі і Сігурні Уївер. Що ж, кар'єра налагоджується!

Як бонус: особлива здатність Аарона Пола.

Юрий Шевченко 13 березня 2014
LikeІм’я:
31 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 6746
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1314
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1268
Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня)

Том Гарді, Джуд Лоу і інші новинки прокату.

14 жовтня 2020 0 1214
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 1210