Чорно-білий Оскар


 Чорно-білий Оскар
Кращий фільм на іноземній мові виберуть за новими правилами
Раз вже Україну в цьому році на «Оскарі» представлятимуть відразу 3 фільми (нагадаємо - один від України безпосередньо ( «Рівень чорного» Валентина Васяновича), один від Литви - «Іній» Шарунас Бартаса, вироблений при самому безпосередньої участі нашої країни, і ще один - «Межа» Петера Баб'яка, знятий спільними зусиллями Словаччини та України), то читачам буде корисно знати, що Американська кіноакадемія в цьому році змінює правила перегляду і голосування за майбутнього лауреата. Раніше всі члени Академії були поділені на 4 «кольорові категорії» (синя, зелена і т.д.), кожній з яких ставилося в обов'язок подивитися мінімум 65 відсотків представлених на здобуття «Оскара» фільмів. Тепер же всі члени Академії вільні дивитися все, що завгодно, але на основі «Списку обов'язкових переглядів», який буде їм надано правлінням Академії. Покази фільмів пройдуть в кінотеатрах Академії в Беверлі-Хіллз і Голлівуді імовірно з 16 жовтня до 9 грудня 2017 року. Більш точна інформація буде доступна після 2 жовтня, коли офіційно закінчується прийом заявок на участь в боротьбі за звання кращого фільму іноземною мовою на думку американських кіноакадеміків. Адже, наприклад, незрозуміло, як забезпечити перегляд фільмів-претендентів для іноземних академіків, яких рік від року стає все більше і більше. Відомо також, що з правил голосування вилучено статтю, яка забороняла в минулому голосувати тим академікам, які були залучені у виробництво або просування представленого фільму. Ці зміни спрямовані на залучення максимальної кількості американських кіноакадеміків в процес визначення кращого фільму іноземною мовою.
Нагадаємо також, що в цьому році очікується рекордна кількість кандидатів в цій категорії: на даний момент їх придбання надіслали понад 70 заявок, що дозволяє говорити про те, що до 2 жовтня кількість претендентів перевищить 85, що є рекордом, встановленим 2 роки тому.
На думку експертів, на даний момент головними претендентами на «Оскар» в категорії «кращий фільм іноземною мовою» є «Квадрат» Рубена Естлунд (його зараз можна подивитися в українських кінотеатрах), Happy End Міхаеля Ханеке, «Нелюбов» Андрія Звягінцева, « 120 ударів в хвилину »Робена Кампійо і камбоджійський фільм« Спочатку вони вбили мого батька »режисера Анжеліни Жолі.
Алексей Першко 26 вересня 2017


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8840
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5742
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3421
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3002
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 2999