Чорно-білий Оскар


 Чорно-білий Оскар
Кращий фільм на іноземній мові виберуть за новими правилами
Раз вже Україну в цьому році на «Оскарі» представлятимуть відразу 3 фільми (нагадаємо - один від України безпосередньо ( «Рівень чорного» Валентина Васяновича), один від Литви - «Іній» Шарунас Бартаса, вироблений при самому безпосередньої участі нашої країни, і ще один - «Межа» Петера Баб'яка, знятий спільними зусиллями Словаччини та України), то читачам буде корисно знати, що Американська кіноакадемія в цьому році змінює правила перегляду і голосування за майбутнього лауреата. Раніше всі члени Академії були поділені на 4 «кольорові категорії» (синя, зелена і т.д.), кожній з яких ставилося в обов'язок подивитися мінімум 65 відсотків представлених на здобуття «Оскара» фільмів. Тепер же всі члени Академії вільні дивитися все, що завгодно, але на основі «Списку обов'язкових переглядів», який буде їм надано правлінням Академії. Покази фільмів пройдуть в кінотеатрах Академії в Беверлі-Хіллз і Голлівуді імовірно з 16 жовтня до 9 грудня 2017 року. Більш точна інформація буде доступна після 2 жовтня, коли офіційно закінчується прийом заявок на участь в боротьбі за звання кращого фільму іноземною мовою на думку американських кіноакадеміків. Адже, наприклад, незрозуміло, як забезпечити перегляд фільмів-претендентів для іноземних академіків, яких рік від року стає все більше і більше. Відомо також, що з правил голосування вилучено статтю, яка забороняла в минулому голосувати тим академікам, які були залучені у виробництво або просування представленого фільму. Ці зміни спрямовані на залучення максимальної кількості американських кіноакадеміків в процес визначення кращого фільму іноземною мовою.
Нагадаємо також, що в цьому році очікується рекордна кількість кандидатів в цій категорії: на даний момент їх придбання надіслали понад 70 заявок, що дозволяє говорити про те, що до 2 жовтня кількість претендентів перевищить 85, що є рекордом, встановленим 2 роки тому.
На думку експертів, на даний момент головними претендентами на «Оскар» в категорії «кращий фільм іноземною мовою» є «Квадрат» Рубена Естлунд (його зараз можна подивитися в українських кінотеатрах), Happy End Міхаеля Ханеке, «Нелюбов» Андрія Звягінцева, « 120 ударів в хвилину »Робена Кампійо і камбоджійський фільм« Спочатку вони вбили мого батька »режисера Анжеліни Жолі.
Алексей Першко 26 вересня 2017
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 861
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 151