Чорновий монтаж


Чорновий монтаж

 FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ
Асоціація кіноіндустрії України за підтримки Українського культурного фонду оголошують конкурсний відбір фільмів для участі у міжнародній Лабораторії кіно-монтажу в Україні «FIRST Cut Lab»
First Cut Lab - це міжнародна Лабораторія кіно-монтажу, що проводиться під керівництвом Метью Дарраса. До участі до Лабораторії лекторами та консультантами залучаються впливові міжнародні кіно-професіонали, серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистрибутори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу.
У 2020 році у зв’язку з поширенням вірусу Covid-19 Лабораторія кіно-монтажу в Україні буде проходити у липні – вересні 2020 року в онлайн форматі, що дасть можливість залучити більшу кількість експертів, які, в свою чергу, зможуть приділити більше часу роботі над кожним окремим проектом. Участь фільму у лабораторії такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистрибуційної та прокатної історії.
Дати проведення самої Лабораторії 14-18 серпня 2020 року. Участь у Лабораторії буде проходитиме за наступними етапами:
підготовча розмова про фільм,
перегляд фільму,
обговорення фільму зі всіма експертами по питаннях монтажу історії та розвитку художнього потенціалу фільму на фестивалях та для кіно-театрального показу,
опрацювання монтажу фільму із консультантом-режисером монтажу та надання завдань для подальшої роботи над ним,
заключне обговорення фільму та надання рекомендацій.
До участі у конкурсі приймаються українські ігрові повнометражні фільми, які перебувають у монтажно-тонувальному періоді. Відбір фільмів здійснюється відбірковим комітетом First Cut Lab, який складається з міжнародних експертів під керівництвом Метью Дарраса та Віма Ванакера.
В цьому році ми раді повідомити вам про дві новини:
16 серпня відбудеться відкрита лекція та дискусія: “Доходи та розподіл від міжнародного продажу та дистрибуції”, включаючи розкриття та обговорення кейсів/практики щодо міжнародного продажу та дистрибуції:
команди-учасники Лабораторії зможуть подивиться свої монтажні версії в кінотеатрі на великому екрані.
Вимоги до фільму для участі в Лабораторії :
Фільм ігровий повнометражний (мінімальна тривалість 70 хв);
Готовність команди фільму, у складі продюсера, режисера та режисера монтажу, бути присутніми на семінарі;
Відео: закрите посилання (з паролем) до варіанту монтажу, який команда фільму готова змінювати, хронометражем до двох годин, із субтитрами англійською мовою;
Загальна інформація українською та англійською мовами з такими даними: назва, короткий синопсис, імена авторів сценарію, режисера, продюсерів, режисерів монтажу;
Закрите посилання та загальну інформацію розмістити в одному файлі формату .pdf.
Детальні умови участі та подача заявки тут: https://cutt.ly/4op4mjC
ДЕДЛАЙН ПОДАЧІ – 30 липня 2020 року.
Варто додати, що серед попередніх учасників «Лабораторія кіно-монтажу в Україні Final Cut Lab», що відбувся у березні 2019 року, фільм “Мої думки – тихі” режисера Антоніо Лукіча був запрошений до конкурсу «East of the West» Карловарського міжнародного кінофестивалю 2019 року, та отримав Спеціальну нагороду журі. Іншій фільм, «Свято хризантем» режисера Семена Мозгового був запрошений до участі у воркшопі First Cut Lab+ протягом міжнародної ко-продукційної платформи “When East Meets West”/”Коли Схід Зустрічається із Заходом” в Трієсте, Італія у 2020 році.
Кураторками та адміністраторками заходу з української сторони є виконавча директорка Асоціації кіноіндустрії України Івана Хітцинська та українська продюсерка Наталія Лібет, які вже спів-працювали із First Cut Lab в Україні у 2019 році.

Алексей Першко 07 липня 2020
Like

Ім’я:
12 серпня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Рухи, сліди та узи Рухи, сліди та узи

Фестиваль LINOLEUM оголошує конкурсну програму 2020 року

16 липня 2020 0 1316
Bouquet Kyiv Stage-20: прем’єри, учасники, нові проекти Bouquet Kyiv Stage-20: прем’єри, учасники, нові проекти

У фокусі третього фестивалю високого мистецтва – українські митці й Голос у всіх його проявах

07 серпня 2020 0 485