Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 березня)

Увійти через
Реєстрація
 
Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 березня)
 
Новини: Що в кіно? Прем

"Майбутній король"

Режисер: Джо Корніш

Повсякденні проблеми 12-річного Алекса відходять на другий план після того, як він знаходить легендарний Екскалібур. І тепер, коли меч короля Артура опиняється в руках найневдачливішого підлітка в Британії, починається грандіозна пригода. Алекс і його друзі повинні зупинити злий середньовічну чарівницю Моргану (Ребекка Фергюсон) і не дати їй знищити світ.

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 90%
Metacritic: 66

За: "Мила сімейне пригода", Джон Дефор, The Hollywood Reporter.

Проти: "Цей фільм повинен тривати годину і транслюватися по телебаченню", Мік ЛаСалле, San Francisco Chronicle.

"Пригоди Мії і білого лева"

Режисер: Жиль Де Метр

Десятирічна Міа разом з батьками і братом переїжджає до Південної Африки, де сім'я купує ферму з розведення левів. Дівчинку нічого не радує на новому місці, вона відчуває себе чужою і дуже самотньою. Але одного разу в її житті з'являється справжній друг ¬– біле левеня по імені Чарлі.

IMDB: 6,6

"Чесний чоловік"

Режисер: Луї Ґаррель

Абель (Луї Ґаррель) – останній романтик Парижа: він сповнений рішучості знову завоювати Маріанну (Летиція Каста), яка вісім років тому віддала перевагу його кращому другу. Тепер, коли Поля не стало, Абелю вже ніщо не завадить повернути кохання його життя ... хіба що ревнивий син Маріанни, та одна чарівна, по вуха закохана в Абеля дівчина (Лілі-Роуз Депп).

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 60%
Metacritic: 64

Рецензія: Олексій Першко (6)

"Абсолютно нові пригоди Аладдіна"

Режисер: Лайонел Стекті

А що буває після "і жили вони довго і щасливо"? На порозі Палацу в чарівному Багдаді, де проводять час Аладдін і Принцеса, з'являється жахливий і небезпечний Диктатор. Щоб позбутися незваного гостя і не втратити Принцесу, Аладдіну доведеться знову зануритися в світ пригод і небезпек.

IMDB: 2,9

Рецензія: Олексій Першко (6)

"Скажені канікули"

Режисер: Патрік Кассір

Маріон – розв'язна і вільна, їй за тридцять, вона самодостатня і не дуже розбірлива в зв'язках. Знайомитися з хлопцями в Tinder для неї звична справа. Бен – серйозний чоловік, слово "рутина" йому добре знайоме, і він не дуже досвідчений в плані знайомств по інтернету. Вік, місто Париж і додаток Tinder в телефонах - більше нічого спільного між ними немає. Але відбувається Match, і ці двоє закохуються один в одного на першому ж побаченні. Збожеволівши від спонтанної радості, вони тут же вирішують відправитися в спільну відпустку. У Болгарію. Дикунами.

IMDB: 5,9

"Свята Агата"

Режисер: Даррен Лінн Боусман

1957 рік, маленьке містечко штату Джорджія. Молода авантюристка Мері втекла від жорстокого батька і хоче зав'язати з шахрайством. А коли дівчина дізнається, що вагітна, у неї не залишається вибору, окрім як сховатися в жіночому монастирі. Черниці з порога заявляють їй, що позбулися підтримки церкви, і тут панують свої суворі порядки, але Мері може піти, як тільки захоче. Переслідувана баченнями з минулого і спостерігаючи дивну поведінку подруг по нещастю, дівчина розуміє, що черниці щось приховують.

IMDB: 6,1
Rotten Tomatoes: 62%
Metacritic: 63

Рецензія: Ксеркс (5)

"Норм: Ключі від королівства"

Режисер: Річард Фінн

Ведмедик на ім'я Норм обраний королем Арктики. Його запрошують в Нью-Йорк, де вручають почесну нагороду – Золотий ключ від Королівства. Поки герой купається в променях слави, зухвалий грабіжник під виглядом Норма викрадає цінний трофей і організовує серію пограбувань банків. Щоб відновити своє добре ім'я, Норм відправляється в погоню за бандитами.

IMDB: 2,9

Юрий Шевченко 14 березня 2019
Коментарі
 
Ім’я
20 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні статті

Всесвітній розмах Одеси

Оголошено Міжнародну конкурсну програму Одеського міжнародного кінофестивалю 2019

19 червня 2019

0
789

Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 травня)

"Аладдін" Гая Річі та інші новинки прокату.

25 травня 2019

0
368

Розширення алієнації

Паралельна програма до виставки Г.Р. Ґіґера — 40 років фільму "Чужий" (1979)

01 червня 2019

0
358

Що в кіно? Прем'єри тижня (30 травня - 5 червня)

Ґодзілла і інші новинки прокату.

30 травня 2019

0
229

Трьохсекційні Ночі

У Довженко-Центрі пройде дев’ятий Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

04 червня 2019

0
228

 fk tw