Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

«Мортал Комбат»

Режисер: Саймон Маккуойд

Боєць змішаних єдиноборств Коул Янг (Льюїс Тан) не раз погоджувався програти за гроші. Він не знає про свою спадщину і чому імператор Зовнішнього світу Шан Цзун посилає могутнього кріомансера Саб-Зіро на полювання за Коулом. Янг боїться за безпеку своєї сім'ї, і майор спецназу Джакс, власник такої ж позначки у вигляді дракона, як і у Коула, радить йому відправитися на пошуки Соні Блейд. Незабаром Коул, Соня і найманець Кано опиняються в храмі Лорда Рейдена, Старшого Бога і захисника Земної царства, який дає притулок тим, хто носить мітку. Тут вони тренуються з досвідченими воїнами Лю Каном і Кун Лао, готуючись протистояти ворогам із Зовнішнього світу, а для цього їм потрібно розкрити в собі аркану – могутню силу душі.

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 55% (критики), 87% (глядачі)
Metacritic: 44


«Батько»

Режисер: Флоріан Зеллер

Ентоні (Ентоні Хопкінс) вже далеко не молодий і живе один в лондонській квартирі. Він вважає, що прекрасно справляється з усім сам, і допомога йому не потрібна, але ось його дочка Енн (Олівія Колман) протилежної думки. Вона зібралася переїжджати в Париж і хоче знайти батькові доглядальницю. Ентоні впирається всіма можливими способами, але в його квартирі починають відбуватися дивні речі – у вітальні опиняється незнайомий чоловік, дочка раптом змінює зовнішність, і кудись постійно пропадає улюблений годинник.

IMDB: 8,3
Rotten Tomatoes: 98% (критики), 91% (глядачі)
Metacritic: 87


«Дорога хаосу»

Режисер: Даг Лайман

2257 рік. Родина Тодда Хьюїтта (Том Холланд) – колонізована планета Новий Світ, де думки чоловіків мають візуально-звукове втілення і називаються шумом. Хлопець живе в невеликому селі, населеному виключно чоловіками, і ще не навчився приховувати свої думки від оточуючих. Одного разу над планетою зазнає аварії корабель-розвідник з другої хвилі колоністів, в результаті чого Тодд вперше в свідомому житті бачить дівчину (Дейзі Рідлі). Місцевий мер хоче використовувати її в своїх підступних планах, але дівчина тікає, і тепер без допомоги Тодда їй не обійтися.

IMDB: 5,7
Rotten Tomatoes: 23% (критики), 71% (глядачі)
Metacritic: 38


«Мінамата»

Режисер: Ендрю Левітас

1970-ті. Військовий фотограф Юджин Сміт (Джонні Депп) за завданням журналу Life повертається до Японії, де в невеликому прибережному містечку Мінамата розгортається екологічна катастрофа. Саме звідти Сміт зробить репортаж, який вразить весь світ, зніме найвеличніші кадри в історії фотографії та пройде важкий шлях подолання і пізнання себе.

IMDB: 7,8
Rotten Tomatoes: 64% (критики), 100% (глядачі)
Metacritic: 51


«Геніальне пограбування»

Режисер: Жауме Балагер

Юний геній Том (Фредді Гаймор) разом з харизматичним торговцем предметами мистецтва Волтером вплутуються в смертельно небезпечну авантюру. Поки всі жителі Мадрида спостерігають за Чемпіонатом світу з футболу, у хлопців є лише 90 хвилин, щоб пограбувати найзахищеніший в світі банк, використовуючи єдину зброю – мозок.

IMDB: 6,4


«Грошовий літак»

Режисер: Ендрю Лоуренс

Професійний злодій, який має багатомільйонні борги, в обмін на життя своєї сім'ї повинен зробити зухвале пограбування пограбувати повітряне казино, на борту великого лайнера, де збираються найнебезпечніші світові злочинці.

IMDB: 3,2
Rotten Tomatoes: 23% (критики), 37% (глядачі)

ЮШ 30 квітня 2021


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 9306
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5963
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3647
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3224
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3222