Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 липня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 липня)

«Льодовий дрифт»

Режисер: Джонатан Генслі

Північ Канади. Ненадійний квітневий лід, вага вантажівки – 33 тонни. Проїхати по замерзлій поверхні озера можливо тільки на певній швидкості, а зупинка або прискорення означають вірну смерть. Але саме таке завдання стоїть перед колоною вантажівок – тільки вони можуть врятувати людей, що опинилися в алмазній шахті, яка обрушилася.

IMDB: 5,5
Rotten Tomatoes: 48% (критики), 32% (глядачі)
Metacritic: 41

Рецензія: Олексій Першко (6)


«Судна ніч назавжди»

Режисер: Еверардо Гоут

Цього літа всі правила будуть порушені. Група мародерів вирішує, що щорічна Судна ніч не повинна закінчуватися з настанням ранку, а може тривати нескінченно. Ніхто більше не буде в безпеці.

IMDB: 6,7


«За що нам це?»

Режисер: Філіп Де Шоврон

Зібралися якось араб, китаєць, африканець і єврей зіграти весілля. І зіграли ... з дочками однієї добропорядної французької пари. Продовження кумедною неполіткоректній комедії про пригоди сім'ї Клода і Марі Верней, чиї дочки обрали собі чоловіків «неправильної» національності. Цього разу нещасним буржуа доведеться зіткнутися з ще більш серйозним випробуванням.

IMDB: 6,1
Rotten Tomatoes: 71% (глядачі)


«Відділ Q: Ефект Марко»

Режисер: Мартін Зандвліет

Його звуть Марко, і він – член злочинного клану. Марко мріє лише про одне – втекти і зажити нормальним життям. Одного разу він дізнається про страшне вбивство, за це клан засуджує його до смерті. Єдиний шанс на порятунок – начальник відділу поліції Карл Мерк, хоробрий і непідкупний одинак.

IMDB: 5,2


«Школа хороших дружин»

Режисер: Мартен Прово

Зберігати вогнище і не зволікаючи виконувати подружній обов'язок: так вчить Полетт Ван дер Бек в своїй домашній школі. Але напередодні травня 1968 року її впевненість похитнулася. Це повернення її першого кохання чи дух свободи так турбують її? А що, якщо ця гарна дружина нарешті стане вільною жінкою?

IMDB: 5,8
Rotten Tomatoes: 67% (критики)


«Бебі Бос 2: Сімейний бізнес»

Режисер: Том Макграт

Він носить краватку з пелюшок і знає про бізнес-плани більше, ніж про ігри. На цей раз перед Бебі Босом виникають виклики і цілі не дитячого масштабу!

ЮШ 30 червня 2021


Ім’я:
27 вересня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Нічого не знайдено