Що в кіно? Прем'єри тижня (1 - 7 березня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (1 - 7 березня)

"Червоний горобець"

Режисер: Френсіс Лоуренс

Домініка Єгорова (Дженніфер Лоуренс) і її мати стикаються з похмурим і невизначеним майбутнім. Домініка погоджується стати рекрутом в Школі Горобців, секретній службі, яка навчає молодих людей використовувати своє тіло і розум в якості найнебезпечнішого зброї. Після довгого садистського навчання дівчина перетворюється в найнебезпечнішого Горобця за всю історію секретної служби. Тепер колишня балерина повинна примирити в собі людину, якою вона була, і силу, яку опанувала, зі своїм власним життям і життям всіх, хто їй дорогий. В тому числі, американського агента ЦРУ (Джоел Едгертон), який намагається переконати її, що він єдина людина, якій вона може довіряти.

IMDB: 5,3
Rotten Tomatoes: 64%
Metacritic: 56

За: "Елагантно, напружено і заманливо", Оуен Глейберман, Variety.

Проти: "Не дуже розумно, щоб бути серйозним трилером. Не занадто безглуздо, щоб бути хорошою пародією", Алонсо Дюральде, TheWrap.

Рецензія: Олексій Першко (8)

"Сотка"

Режисер: Олександр Біляк

Леопольд (Євген Капорін) - повний невдаха. Одного разу він стає власником чудового синього піджака, в якому ніколи не закінчуються "соточки" доларів. Тепер хлопець може почати жити на всю котушку. Є гроші - є нові машини, купа покупок і навіть знайшлося перше кохання. Але хлопець повинний бути обережні, адже піджак хоче роздобути його справжній власник - чиновник Віктор Хмара. Той ні перед чим не зупиниться для повернення такої чудової дрібнички.

Рецензія: Олексій Першко (4)


"Погоня за ураганом"

Режисер: Роб Коен

На узбережжя Америки стрімко насувається ураган. Тим часом банда злодіїв планує ідеальне пограбування: вкрасти 600 мільйонів доларів з державної скарбниці США, скориставшись стихійним лихом як прикриттям. Але коли ураган посилюється до смертельно небезпечної Категорії 5, ретельно продуманий план пограбування століття тріщить по швах.

IMDB: 6,1

"Про що говорять чоловіки. Продовження"

Режисер: Флюза Фархшатова

На цей раз Льоша, Слава, Каміль та Саша їдуть до Пітера. Причому троє з чотирьох навіть не знають, навіщо вони туди їдуть. Але в якийсь момент стає зрозуміло, що неважливо -- навіщо. Важливо, що їдуть. І, звичайно, погано, що вдома залишилася купа невирішених проблем, але як же добре, що про них можна не думати ... хоча б до понеділка. І ще, звичайно, погано, що відстали від сапсана і довелося їхати в плацкарті, але як же це несподівано добре ... і затишно. А ще несподівано добре буває випити о п'ятій ранку текілу-бум. Начебто рано ... але так вчасно! А як це надихає на всякі звершення!

IMDB: 7,0

"Занурення"

Режисер: Вім Вендерс

Він (Джеймс МакЕвой) - офіцер розвідки, вона (Алісія Вікандер) - вчений-океанолог. У нього планувалася смертельно небезпечна спецоперація в Сомалі, у неї - глибоководна експедиція. І тепер, в хвилину випробувань перед обличчям смерті - в полоні у бойовиків, в батискафі на глибині океану - все, що у них є, - це їхнє кохання.

IMDB: 5,8
Rotten Tomatoes: 13%

За: "Один з кращих фільмів в кар'єрі Вендерса", Джон Дефор, Hollywood Reporter.

Проти: "Навіть два чудових актора не можуть розвіяти нудьгу", Оуен Глейберман, Variety.

"Іній"

Режисер: Шарунас Бартас

Рохас повинен допомогти другу перевести гуманітарну допомогу з Литви в село Карлівка, розташоване біля самої гущі бойових дій між донецькими сепаратистами і українською армією. Це так звана сіра зона - нейтральна смуга для протиборчих сил. У шлях він відправляється на фургоні, прихопивши з собою дівчину Інгу, що не говорить російською. В дорозі вони зустрічають французьких журналістів. Втомлена, незадоволена Рохасом Інга зраджує йому з зв'язковим, який курирує доставку. Але це лише маленька сварка перед дійсно небезпечним етапом їхньої подорожі, адже скоро вони наблизяться до розташування української армії.

IMDB: 5,8

"Кораблики. Підняти якоря!"

Режисер: Симен Альсвік

Рятувальний катерок Еліас працює в невеликій бухті. Одного разу під час шторму він чує сигнал про допомогу і виручає з біди корабель, що йде у великий міжнародний порт. Після цього випадку Еліс стає справжнім героєм і його запрошують працювати рятувальником в цей порт. Все це дуже тішить самолюбство Еліаса, але чи легко йому буде залишити друзів, до яких він так звик? До того ж робота на новому місці набагато небезпечніша, адже неподалік орудує зграя контрабандистів. Чи зуміє Еліас впоратися з усім цим?

IMDB: 7,5

ЮШ 28 лютого 2018


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8973
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5804
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3482
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3064
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3061