Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

«Авангард»

Режисер: Стенлі Тун

Вони беруться за завдання, які іншим не під силу. Коли міжнародний синдикат найманців викрадає відомого бізнесмена, єдиним шансом на його порятунок стає лиха команда «Авангард», яка не має рівних у майстерності і зухвалості.

IMDB: 7,8


«Клаустрофоби: Новий рівень»

Режисер: Вілл Верник

Популярний американський блогер зробив собі ім'я на участі у найбільш видовищних і небезпечних випробуваннях, які він знаходить по всьому світу. На 10-річчя свого шоу він неодмінно хоче влаштувати щось особливе. І друзі пропонують йому пройти незвичайний квест у Москві. Спочатку головний герой налаштований скептично. Квест? Кого цим зараз можна здивувати? Але йому пояснюють, що нічого подібного йому ще не доводилося переживати. Кожне випробування в цьому квесті підбирається індивідуально під учасника, але найголовніше – це буде дійсно страшно.

IMDB: 5,4

Рецензія: Ксеркс (6)


«Прокляття Роуз»

Режисер: Брендон Слеглі

Батько, переслідуваний демонами, божеволіє і вбиває сім'ю, а потім здійснює самогубство. У живих залишається тільки старша дочка Роуз, яку відправляють жити в монастир. Через кілька років Роуз готова дати безповоротну обітницю, але раптом стикається з тією ж демонічної сутністю, яка колись звела з розуму її батька. У монастирі зійдуться в битві сили світла і диявола.

IMDB: 4,6

Рецензія: Ксеркс (2)


«2067»

Режисер: Сет Ларні

2067 рік. Ласкаво просимо в світ, де панує хаос: зникли ліси і рослини, вимерли дикі тварини, а люди опинилися на межі вимирання через відсутність кисню. Несподіване послання з майбутнього «Надішліть Ітана Вайта» – остання надія людства. Хто такий Ітан Вайт? Чи зможе він врятувати світ?


«Сімейка Бігфутів»

Режисер: Джеремі Дегрусон

Всі сім'ї різні, але ця – найбільш різношерста. Папа колись перетворився в Бігфута, син успадкував його надздібності і вміння розуміти мову тварин, так ще і в будинку разом з ними і мамою живе цілий зоопарк – величезний ведмідь, невтомна білка і неспокійний єнот з безліччю чарівних дитинчат. Коли унікальному заповіднику на Алясці знадобиться допомога, вся сімейка Бігфутів відправиться в велику подорож і покаже всьому світу, на що здатна їхня команда.

IMDB: 7,1


«Лос Бандо»

Режисер: Крістіан Ло

Вирушаємо в подорож разом з групою новачків з Норвегії, – друзі прямують через всю країну, щоб взяти участь в рок-фестивалі. Наввипередки з часом, поліцією і батьками – назустріч мрії!

IMDB: 6,7

Юрий Шевченко 30 вересня 2020
LikeІм’я:
26 листопада 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (29 жовтня - 4 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (29 жовтня - 4 листопада)

Відьми, знову відьми та інші новинки прокату.

28 жовтня 2020 0 5899
Як один фільм письменника вбив
ексклюзив
Як один фільм письменника вбив

Vian-Fest в Довженко центрі - день другий. A la noir.

29 жовтня 2020 0 2235
Два світи - два фокуси Два світи - два фокуси

Програма 4-го Київського тижня критики «Фокус: Україна Франція»

30 жовтня 2020 0 2057
Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада)

Український номінант на Оскар, класичні казки та інші новинки прокату.

04 листопада 2020 0 1537
Київ. Борису Віану 100 років.
ексклюзив
Київ. Борису Віану 100 років.

У Довженко-центрі завершився Vian-Fest.

05 листопада 2020 0 1531