Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 травня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 травня)

"Термінал"

Режисер: Вон Стайн

У центрі історії - фатальна особа Енні (Марго Роббі), що з'являється в різних амплуа. Вона веде складну гру з декількома чоловіками, яких - на перший погляд - ніщо не пов'язує. Нацьковуючи їх один на одного, вона переслідує свою жорстоку мету.

Що це: роздвоєння особистості? Або чітко спланована гра підступної спокусниці?

Rotten Tomatoes: 9%
Metacritic: 30

"Душа компанії"

Режисер: Бен Фелкоун

Після несподіваного розлучення домогосподарка Діана (Мелісса Маккарті) вирішує перезапустити власне життя і відправляється в коледж. Вона потрапляє на один потік з рідною донькою, яка зовсім не рада такому повороту подій. Але Діану вже не зупинити. З відкритими обіймами вона приймає божевільне університетське життя.

IMDB: 4,6

"Моє діамантове розлучення"

Режисер: Мішель Ларок

На Лазурному березі, в місті Ніцца жила Анжела (Мішель Ларок), і були у неї величезна квартира, купа розкішних нарядів, красень-чоловік, екстравагантна подруга, енергійна мама, норовлива дочка, а також дуже відданий і милий психоаналітик. І так вона жила, горя не знала, поки одного разу під Різдво чоловік не зробив їй несподіваний "подарунок" - пішов з сім'ї. Хто винен? Що робити? З чого починати нове життя?… Треба радіти свободі! Адже життя прекрасне, і в ньому трапляються чудеса.

IMDB: 4,2

"Молода жінка"

Режисер: Леонор Серай

Після довгих років відсутності Паула (Летиція Дош) повертається в Париж. Не маючи ні гроша в кишені, з розбитим серцем і улюбленою кішкою вона намагається почати життя спочатку.

IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 100%

"До побачення там, нагорі"

Режисер: Альбер Дюпонтель

Останні дні Першої світової війни. Капітан Прадель (Лоран Лафітт), негідник, для якого людське життя - ніщо, посилає на вірну загибель двох рядових - блискучого молодого художника, сина мільйонера Едуара Періко (Науель Перес Біскаярт), і колишнього банківського працівника Альбера Мейлара (Альбер Дюпонтель). Едуар рятує життя Альбера, але сам виявляється важко поранений. Його обличчя жахливо знівечене, і таким він не хоче повертатися в замок батька. Оголосивши себе загиблим і приховавши назавжди обличчя під маскою, Едуар починає писати приголомшливі картини про війну. Альбер стає імпресаріо "людини без обличчя".

IMDB: 7,6

ЮШ 10 травня 2018


Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 13494
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 4829
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 4826
Підсумки перед відкриттям Підсумки перед відкриттям

27 травня у Kooperativ Arena відбулася підсумкова пресконференція перед початком 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю...

27 травня 2021 0 4592
Що в кіно? Прем'єри тижня (27 травня - 2 червня) Що в кіно? Прем'єри тижня (27 травня - 2 червня)

Емма Стоун, Емілі Блант та інші зірки в новинках прокату.

30 травня 2021 0 4336