Що в кіно? Прем'єри тижня (11-16 жовтня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-16 жовтня)

"Народження зірки"

Режисер: Бредлі Купер

Кантрі-музикант Джексон Мейн (Бредлі Купер), чия кар'єра швидко котиться під укіс, одного разу знайомиться з нікому не відомою талановитою співачкою Еллі (Леді Гага). Між героями спалахує пристрасний роман. Джек допомагає Еллі домогтися успіху. Але чим швидше набирає обертів музична кар'єра Еллі, тим складніше йому миритися зі своєю в'янучою славою.

IMDB: 8,5
Rotten Tomatoes: 91%
Metacritic: 88

За: "Фільм, про який ми мріяли, – справжнє голлівудське кіно", Оуен Глейберман, Variety.

Проти: немає

Рецензія: Олексій Першко (9)

"Погані часи у Ель Роялі"

Режисер: Дрю Годдард

1969 рік. Група різношерстих особистостей зупиняється на ніч у колись популярному готелі "Ель Рояль", розташованому на кордоні штатів Невада і Каліфорнія. У будівлі готелю зібралися непривітний священик, співачка Дарлін, енергійний продавець пилососів і підозріла дівчина з Півдня. Разом з ними ніч в готелі проводить молодий консьєрж. Кожному з них є що приховувати, і у кожного з них буде шанс спокутувати минулі гріхи. Але ситуація тільки ускладнюється, коли в "Ель Роялі" з'являється зловісний, але чарівний лідер культу, який бажає отримати своє.

IMDB: 7,7
Rotten Tomatoes: 79%
Metacritic: 66

За: "Дозвольте талановитим акторам імпровізувати, і вийде щось дуже гарне", Леа Грінблатт, Entertainment Weekly.

Проти: "Погані часи" не дуже хороші", Пітер Дебрюж, Variety.

"Позивний "Бандерас"

Режисер: Заза Буадзе

Досвідчений вояка, капітан Антон Саєнко (Олег Шульга), якого в загоні всі називають просто по позивному "Бандерас", ось уже двадцять років не був у рідному селі. Але почалася антитерористична операція, яка змусила не тільки Антона, а й тисячі інших українських чоловіків потрапити на цю територію. Біля цього села незабаром передбачається серія диверсій, які Бандерас разом з іншими розвідниками повинен запобігти, щоб не загинули мирні жителі. Серед своїх хлопців знаходиться зрадник, який може в будь-який момент встромити ніж у спину. Бандерас не може довіряти нікому в пошуках сепара. Головне, щоб все не перестали довіряти йому.

Рецензія: Олексій Першко (6)

"Велика афера в маленькому містечку"

Режисер: Массімо Гаудізіо

Для жителів маленького містечка, загубленого в Доломітових Альпах, відкриття фабрики – надія на порятунок від тотального безробіття. Але щоб фабрика пройшла атестацію, в її штаті повинен бути лікар. Волею випадку опинився в цій глушині естетичний хірург з Мілана: і він виявився єдиним кандидатом... Чи зможе рафінований доктор, який звик до розкішного життя і клієнтів зовсім іншого рівня, пережити відсутність вайфая і суші-барів?

IMDB: 6,0

"Пригоди Квака"

Режисер: Чак Пвуерс

Квак - незвичайний жабеня. На відміну від побратимів, він не особливо любить стрибати і відчуває сильну відразу до води. "Чому я не такий, як інші жаби? Швидше за все, я – зачарований принц! Треба знайти справжню принцесу, щоб вона мене поцілувала!" – з такими думками Квак вирушає в дорогу.

IMDB: 4,1

Юрий Шевченко 10 жовтня 2018
Like

Ім’я:
03 червня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 726