Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

«Захисник»

Режисер: Роберт Лоренц

Джим (Ліам Нісон) був найкращим професійним снайпером, але тепер він залишив війни позаду і веде відокремлене мирне життя. Спокою приходить кінець, коли він вирішує заступитися за беззахисного хлопчика, що випадково став свідком злочинів могутнього наркокартелю. З цього моменту Джиму доведеться самотужки протистояти кілерам, використовуючи всі свої бойові навички.

IMDB: 5,9
Rotten Tomatoes: 34% (критики), 86% (глядачі)
Metacritic: 44

«Девід Боуї: Історія людини з зірок»

Режисер: Гебріел Рендж

1971 рік. Девід Боуї (Джонні Флінн) вже випустив свій знаменитий хіт «Space Oddity», однак наступний його альбом виявляється незрозумілим широкій публіці. Перебуваючи в творчому пошуку, Боуї прилітає в США. Саме подорож через Америку надихає його на створення образу Зіггі Стардаста, прибульця, який прилетів на Землю з космічно-популярною групою «Павуки з Марса». Це було настільки шалено, що спрацювало і зробило з Девіда Боуї справжню світову зірку.

IMDB: 3,8
Rotten Tomatoes: 17% (критики), 33% (глядачі)
Metacritic: 35

«Фатальна зустріч»

Режисер: Деон Тейлор

Ідеальне життя успішного спортивного агента (Майкл Ілі) летить до біса, коли загадкова дівчина-детектив (Хіларі Свенк) вплутує його в небезпечне розслідування вбивства. Одна палка ніч з нею змінює його життя назавжди.

IMDB: 5,1
Rotten Tomatoes: 47% (критики), 87% (глядачі)
Metacritic: 42

«Небеса зачекають»

Режисер: Андре Еркан

Штеффі всього 16, її життя тільки починається: перша любов, випускний, поїздка з класом до Парижа. Але після несподіваного вердикту лікарів все це доведеться скасувати: Штеффі чекає серйозне лікування в лікарні. Однак життя у людини всього одне, і молодість теж дається один раз. Як бути, якщо ти ще нічого толком не встиг спробувати в цьому житті?

IMDB: 5,1

«Дзвінок на той світ»

Режисер: Тімоті Вудворд мл.

Кріс, новенький в школі, знайомиться з групою підлітків, які протягом кількох років дістають літню жінку Едіт. Хлопці впевнені, що вона – відьма, і саме вона винна у зникненні Лаури, молодшої сестри їхньої подруги. Але незабаром Едіт накладає на себе руки і, як з'ясовується, залишає їм 100 тисяч доларів, але з однією умовою: гроші отримає той, хто подзвонить їй на покладений в труну телефон і протримається на лінії одну хвилину.

IMDB: 4,4
Rotten Tomatoes: 62% (критики), 74% (глядачі)

«Проклятий будинок 4»

Режисер: Фіона Воттс

Відомий письменник в компанії дочки переїжджає в віддалений замок для написання чергового шедевра в жанрі жахів. Він вибрав для цього дуже вдале, але дуже небезпечне місце, адже в стінах будівлі зачаїлося прадавнє зло.

IMDB: 3,7

«Маленькі чарівниці»

Чотири сестри живуть з батьками в мальовничому фамільному замку. Навколишні і не підозрюють про те, що героїні володіють особливим даром, успадкованим від предків, який ретельно приховують. Три старші сестри вже оволоділи вмінням керувати стихіями вогню, води і землі. У свій дев'ятий день народження у молодшій з сестер теж з'являється чарівний талант – керувати повітрям. Тепер сестрам належить спуститися в підвал замку, де захована Роза вітрів, щоб розгадати її таємницю.

Режисер: Свен Ундервальдт мл.

IMDB: 5,2

ЮШ 10 лютого 2021Ім’я:
14 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня)

Бенедикт Камбербетч, Боб Оденкірк і інші зірки в новинки прокату.

17 березня 2021 0 4440
Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 1785
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1377
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 682