Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 липня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 липня)

"Водій для копа"

Режисер: Майкл Даус

Скромний водій Uber (Кумейл Нанджіані) підбирає пасажира (Дейв Батіста), який виявляється поліцейським, що йде по сліду жорстокого вбивці. Таксист навіть уявити не міг, що тепер на нього чекає болісне випробування, в ході якого він буде відчайдушно намагатися зберегти тверезий розум, життя і п'ятизірковий рейтинг.

IMDB: 5,7
Rotten Tomatoes: 44% (критики)
Metacritic: 38%

За: "Хімія між акторами рятує в моменти, коли жарти не працюють", Девід Ерліх, indieWire.

Проти: "Більшість жартів такі ж смішні, як дорожній затор", Філліп Де Семіен, Time Out.

Рецензія: Олексій Першко (6)

"Хижаки"

Режисер: Александр Ажа

Коли на Флориду обрушується потужний ураган, Хейлі (Кая Скаделаріо) ігнорує накази про евакуацію, щоб спробувати зустрітися в цьому хаосі зі зниклим батьком (Барі Пеппер). Вона знаходить його тяжкопораненим в підвалі їхнього будинку, де вони опиняються в пастці через повінь. Але це менше, чого їм варто боятися.

IMDB: 7,2

"Зоопарк"

Режисер: Колін МакІвор

Під час Другої світової війни юний Том і його друзі намагаються врятувати тварин із зоопарку Белфаста.

IMDB: 6,7
Rotten Tomatoes: 88% (критики), 56% (глядачі)

Рецензія: Олексій Першко (6)

"Мистецтво обману"

Режисер: Метт Аселтон

Він (Тео Джеймс) – експерт з мистецтва, вірніше його розкрадання. Вона (Емілі Емілі Ратаковскі) – модель з задатками актриси і високим IQ. Обидва люблять гроші і ризик. Вони просто створені одне для одного ... або це лише фасад, щоб провернути вишукану і віртуозну аферу, більше схожу на арт-перформанс?

IMDB: 7,7

"План втечі 3"

Режисер: Джон Херцфед

Неперевершений зломщик в'язниць Рей Бреслін (Сильвестр Сталлоне) знову вплутався в смертельно небезпечну авантюру: разом зі своєю командою він береться розшукати викрадену дочку свого друга. Нитки розслідування призводять до однієї з найбільш секретних в'язниць Америки, яка називається "Пункт Диявола".

IMDB: 4,4
Rotten Tomatoes: 50% (критики), 53% (глядачі)

"Пригоди маленького Ремі"

Режисер: Антуан Блоссер

Дивовижна подорож по Франції маленького Ремі в компанії вуличного музиканта, мавпочки і циркового собаки. Разом вони переживуть несподівані зустрічі, пригоди і випробування, щоб розкрити таємницю походження хлопчика.

IMDB: 6,9

"Фіш і Чіп: Капосні друзі"

Режисер: Ден Креч

Кошеня Чіп і золота рибка Фіш ніяк не можуть визначитися, хто вони – вороги чи друзі. Кмітливий Фіш раз у раз постає на шляху у пустотливого Чіпа, і без кумедних пригод тут не обійтися.

IMDB: 5,1

Юрий Шевченко 11 липня 2019
Like

Ім’я:
01 червня 2020
Ваш коментар
Олена
Олена 15 липня 2019 16:39
0
У Lying and Stealing / "Искусство обмана"  рейтинг не 7,7 а 4,8
.

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 1048
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 668