фильм Крик

Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)


Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

«Котячі світи Луїса Вейна»

Режисер: Вілл Шарп

Картини ексцентричного аристократа Луїса Вейна (Бенедикт Камбербетч) мають одну спільну рису — він малює виключно антропоморфних котів. Завдяки коханню своєї дружини Емілі, Луїс назавжди змінює погляд людей на життя та на кішок. Але з кожною новою картиною химерні світи Луїса починають все більше замінювати йому реальність.

IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 72% (критики), 80% (глядачі)
Metacritic: 62

«Хороший, поганий, коп»

Режисер: Джо Карнаган

Невелике містечко у Неваді. Під час розгону весільної бійки молода поліцейська Валері Янг отримує по обличчю від заїжджого хлюща. Як тільки його визначають за ґрати до місцевої поліцейської дільниці, у копів на пустельній дорозі мало не врізається на машині якийсь п'яник. Його садять в іншу камеру, і він опинився тут недарма. Незабаром тиха поліцейська ділянка стане місцем жорстокого протистояння, а Валері доведеться приймати непрості рішення.

IMDB: 6,2
Rotten Tomatoes: 82% (критики), 74% (глядачі)
Metacritic: 61

«Пам'ять»

Режисер: Апітчатпон Вірасетакул

Джессіка (Тільда Суінтон), фахівець із вирощування орхідей, приїжджає до Колумбії, щоб доглядати сестру, яка перебуває у стані сну. Але й сама Джесіка практично втрачає спокій — її переслідує дивний звук, схожий чи на вибух, чи на потужний удар, який турбує і позбавляє сну. Намагаючись зрозуміти його походження, героїня дедалі більше втрачає зв'язок із тим, що прийнято вважати реальністю.

IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 91% (критики)
Metacritic: 89

«Ілюзія контролю»

Режисер: Владек Занковскі

Віктор допомагає впливовим людям вирішувати складні фінансові питання. Якось він з’ясовує, що його життя з дитинства повністю контролюється групою невідомих людей. Намагаючись дізнатися, хто стоїть за цим, йому треба розпізнати технологію впливу на свідомість сучасної людини.

«Незнайомець»

Режисер: Нанея Міята

Дві найкращі подруги вирішили разом провести вихідні за містом. Вони вирушили до батьківського будиночка однієї з дівчат, розташованого в лісі біля озера. Проте їхні плани на самотній відпочинок зруйнував привабливий незнайомець, котрий зустрів дівчат на прогулянці лісом. Молодий чоловік зачарував обох красунь та був запрошений ними до будинку. Загадковий гість спочатку прикрасив дозвілля подруг, потім викликав розпал пристрастей і змусив подруг сумніватися одна в одній. Але подальші події змушують дівчат боротися вже не за дружбу чи кохання, а за власне життя.

IMDB: 4,3

«Остання з нас»

Режисер: Яко Баувер

Доглядач знаходить на території реліктового лісу чоловіка з сином, які ведуть дикий спосіб життя. У них своя релігія та містичні взаємини із природою. Після того, як на їхнє житло нападає незрозуміла істота, дівчина дізнається, що в лісі мешкає щось дуже давнє і сильне.

IMDB: 5,5
Rotten Tomatoes: 84% (критики), 44% (глядачі)
Metacritic: 64

«Інструкція з виховання мажорів»

Режисер: Ніколя Кюш

Мільярдер втомився від капризів своїх дітей і вирішує дати їм урок. Він повідомляє їм, що став банкрутом. Тепер розпещеним підліткам доведеться робити те, що вони ніколи не робили: піти працювати, навчитися любити та цінувати життя.

IMDB: 5,7

ЮШ 11 листопада 2021


Ім’я:
17 січня 2022
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (23-29 грудня) Що у кіно? Прем'єри тижня (23-29 грудня)

Нова «Матриця» та інші новинки прокату.

22 грудня 2021 0 3691
Що у кіно? Прем'єри тижня (30 грудня – 5 січня) Що у кіно? Прем'єри тижня (30 грудня – 5 січня)

Комедія з Олею Поляковою та інші новинки прокату.

29 грудня 2021 0 3470
Що у кіно? Прем'єри тижня (6-12 січня) Що у кіно? Прем'єри тижня (6-12 січня)

Вілл Сміт, Пенелопа Крус та інші зірки у новинках прокату.

08 січня 2022 0 1062
Що у кіно? Прем'єри тижня (13-19 січня) Що у кіно? Прем'єри тижня (13-19 січня)

Новий «Крик» та інші новинки прокату.

13 січня 2022 0 486
MyFrenchFilmFestival починається 14 січня
ексклюзив
MyFrenchFilmFestival починається 14 січня

Програма та склад журі 12-го випуску MyFrenchFilmFestival!

13 січня 2022 0 464