Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 грудня) для


Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 грудня) для

"Аквамен"

Режисер: Джеймс Ван

Артур Каррі (Джейсон Мома) був сином працівника маяка на ім'я Том Каррі і жінки по імені Атланна. Артур вже в підлітковому віці демонстрував неймовірну силу і швидкість, а також можливість дихати під водою і розмовляти з рибами. Будучи при смерті, Атланна розкрила хлопчикові правду: вона була Королевою Атлантиди, яка перебувала у вигнанні, і пообіцяла, що одного разу Артур стане правителем семи морів.

IMDB: 8,3
Rotten Tomatoes: 76%
Metacritic: 53

За: "Ван розуміє, що cупергеройське кіно повинно бути видовищем. І це чудове видовище", Вільям Біббіані, TheWrap.

Проти: "Ви просто дві з половиною години спостерігаєте за гігантським акваріумом з намальованими істотами і акторами, які вдають, що плавають", Майкл Філліпс, Chicago Tribune.

Рецензія: Олексій Першко (7)

"Людина-павук: Навколо всесвіту"

Режисер: Пітер Ремсі

Ми всі знаємо про Пітера Паркера. Він врятував місто, закохався, а потім рятував місто знову і знову ... Але все це – в нашому вимірі. А що якщо в результаті роботи гігантського колайдера відкриється вікно з одного виміру в інший? Чи знайдеться в ньому своя Людина-павук? І як він буде виглядати? Приготуйтеся до того, що в різних всесвітів можуть бути різні Люди-павуки і одного разу їм доведеться зібратися разом для боротьби з майже непереможним ворогом.

IMDB: 8,7
Rotten Tomatoes: 99%
Metacritic: 85

За: "Коли вам здається, що ви не винесете черговий ребут Людини-павука, виходить фільм, який йкращий за все, що ви бачили", Пітер Дебрюж, Variety.

Проти: немає

Рецензія: Андрій Недзельніцкій (8)

"Пригоди S Миколая"

Режисер: Семен Горов

Сім'я другокласника Артема зовсім недавно перебралася з великого міста в затишний будиночок в Карпатських горах. І опинилися вони там саме перед одним з найулюбленіших свят дітей – Днем Святого Миколая. Коли батьки поїхали в місто, до них в будинок завалився сам Святий Миколай – вірніше злодій в його костюмі на прізвисько "Кабан" (Василь Вірастюк). Діти повинні зробити все можливе, щоб не дати мужику довести до кінця свою брудну справу. І допоможуть їм в цьому всі хлопці і дівчата в окрузі.

Рецензія: Олексій Першко (4)

"Пірсинг"

Режисер: Ніколас Песке

Рід (Крістоф Еббот) – симпатичний хлопець, люблячий чоловік і батько. Але в тихому болоті... Вже багато років він одержимий бажанням убити кого-небудь ножем для колки льоду. Коли жага стає нестерпною, він вирішується прикінчити повію. План злочину розроблений до найдрібніших деталей. Рід не передбачив лише, що за його викликом приїде Джекі (Міа Васіковська), що працює в стилі садо-мазо, сама любителька холодної зброї, трохи божевільна, але романтична. Вони зустрічаються... і між ними починається смертельна гра в кішки-мишки.

IMDB: 6,1
Rotten Tomatoes: 88%
Metacritic: 64

"Захід"

Режисер: Ласло Немеш

1913 рік, Будапешт. Молода і повна рішучості Ірис Лайтер приїжджає в столицю Угорщини. Вона намагається влаштуватися на роботу в якості модистки в легендарний капелюшний магазин, який колись належав її покійним батькам. Новий власник виганяє колишню спадкоємицю, що стала жертвою жорстоких інтриг. Ірис відмовляється покинути місто і починає власне розслідування таємниць минулого на темних вулицях Будапешта напередодні Першої світової війни.

IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 52%

Юрий Шевченко 12 грудня 2018
Like

Ім’я:
15 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 1093
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 336