Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 грудня) для


Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 грудня) для

"Аквамен"

Режисер: Джеймс Ван

Артур Каррі (Джейсон Мома) був сином працівника маяка на ім'я Том Каррі і жінки по імені Атланна. Артур вже в підлітковому віці демонстрував неймовірну силу і швидкість, а також можливість дихати під водою і розмовляти з рибами. Будучи при смерті, Атланна розкрила хлопчикові правду: вона була Королевою Атлантиди, яка перебувала у вигнанні, і пообіцяла, що одного разу Артур стане правителем семи морів.

IMDB: 8,3
Rotten Tomatoes: 76%
Metacritic: 53

За: "Ван розуміє, що cупергеройське кіно повинно бути видовищем. І це чудове видовище", Вільям Біббіані, TheWrap.

Проти: "Ви просто дві з половиною години спостерігаєте за гігантським акваріумом з намальованими істотами і акторами, які вдають, що плавають", Майкл Філліпс, Chicago Tribune.

Рецензія: Олексій Першко (7)

"Людина-павук: Навколо всесвіту"

Режисер: Пітер Ремсі

Ми всі знаємо про Пітера Паркера. Він врятував місто, закохався, а потім рятував місто знову і знову ... Але все це – в нашому вимірі. А що якщо в результаті роботи гігантського колайдера відкриється вікно з одного виміру в інший? Чи знайдеться в ньому своя Людина-павук? І як він буде виглядати? Приготуйтеся до того, що в різних всесвітів можуть бути різні Люди-павуки і одного разу їм доведеться зібратися разом для боротьби з майже непереможним ворогом.

IMDB: 8,7
Rotten Tomatoes: 99%
Metacritic: 85

За: "Коли вам здається, що ви не винесете черговий ребут Людини-павука, виходить фільм, який йкращий за все, що ви бачили", Пітер Дебрюж, Variety.

Проти: немає

Рецензія: Андрій Недзельніцкій (8)

"Пригоди S Миколая"

Режисер: Семен Горов

Сім'я другокласника Артема зовсім недавно перебралася з великого міста в затишний будиночок в Карпатських горах. І опинилися вони там саме перед одним з найулюбленіших свят дітей – Днем Святого Миколая. Коли батьки поїхали в місто, до них в будинок завалився сам Святий Миколай – вірніше злодій в його костюмі на прізвисько "Кабан" (Василь Вірастюк). Діти повинні зробити все можливе, щоб не дати мужику довести до кінця свою брудну справу. І допоможуть їм в цьому всі хлопці і дівчата в окрузі.

Рецензія: Олексій Першко (4)

"Пірсинг"

Режисер: Ніколас Песке

Рід (Крістоф Еббот) – симпатичний хлопець, люблячий чоловік і батько. Але в тихому болоті... Вже багато років він одержимий бажанням убити кого-небудь ножем для колки льоду. Коли жага стає нестерпною, він вирішується прикінчити повію. План злочину розроблений до найдрібніших деталей. Рід не передбачив лише, що за його викликом приїде Джекі (Міа Васіковська), що працює в стилі садо-мазо, сама любителька холодної зброї, трохи божевільна, але романтична. Вони зустрічаються... і між ними починається смертельна гра в кішки-мишки.

IMDB: 6,1
Rotten Tomatoes: 88%
Metacritic: 64

"Захід"

Режисер: Ласло Немеш

1913 рік, Будапешт. Молода і повна рішучості Ірис Лайтер приїжджає в столицю Угорщини. Вона намагається влаштуватися на роботу в якості модистки в легендарний капелюшний магазин, який колись належав її покійним батькам. Новий власник виганяє колишню спадкоємицю, що стала жертвою жорстоких інтриг. Ірис відмовляється покинути місто і починає власне розслідування таємниць минулого на темних вулицях Будапешта напередодні Першої світової війни.

IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 52%

ЮШ 12 грудня 2018


Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 10560
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 6638
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 4320
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3893
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3891