Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 вересня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 вересня)

"Хижак"

Режисер: Шейн Блек

Елітний снайпер (Бойд Холдбрук) виявляє злісну інопланетну расу на Землі, але ніхто не вірить йому, що ці тварюки існують. Його син-аутист (Джейкоб Трембле), якого всі кривдять в школі, стає ключовою фігурою в сутичці з хижаками.

IMDB: 7,3
Metacritic: 49
Rotten Tomatoes: 36%

За: "Чудовий каст і шикарний екшн. Таким і повинен бути "Хижак ", Брайн Тальеріко, RogerEbert.com.

Проти: "Зовсім необов'язковий фільм. І на подив поганий", Кріс Нашаваті, Entertainment Weekly.

"Чоловік, який убив Дон Кіхота"

Режисер: Террі Гілліам

Режисер Тобіас Граммет (Адам Драйвер), страждаючи в Іспанії над черговим рекламним шедевром, в пошуках натхнення відправився в село, де 10 років тому знімав свій дипломний фільм - про Дон Кіхота. І знайшов там виконавця головної ролі - втратившего розум старого шевця, котрий повірив, що він ... і є справжній Лицар сумного образу! Старий (Джонатан Прайс) прийняв Тобі за свого вірного зброєносця Санчо і насильно потягнув в небезпечну подорож, де реальність трансформується в фантазію, а правди не відрізнити від вимислу.

IMDB: 6,6
Metacritic: 54
Rotten Tomatoes: 62%

За: "Гімн любові до мистецтва", Карен Хан, Slate.

Проти: "Те, чого боялися шанувальники Гілліама, - сумбурна каша", Пітер Дебрюж, Variety.

Рецензія: Олексій Першко (10)

"Коли падають дерева"

Режисер: Марися Нікітюк

В українській провінції розгортається історія 5-річної бунтарки Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси і молодого бандита Шрама. Лариса закінчила школу, і перед нею гостро стає питання подальшого майбутнього. Вона хоче творити свою долю власними руками, а за любов до бандита Шрама її засуджує все село. Бабуся і мама думають тільки про те, що люди скажуть, тому підтримки від них дівчина не отримує. Лариса розуміє, що не хоче жити як вони і повторити їх долю. Закохані планують втекти разом подалі від розрухи, громадського осуду і лиходіїв. Але чи готові вони будуть заплатити повну ціну свободи?

IMDB: 7,7

Рецензія: Ксеркс (7)

"Рідня"

Режисер: Джонатан Бейкер

Виявивши інопланетне зброю, звичайний школяр (Майлс Труітт) виявляється в епіцентрі великих проблем: полювання на нього і його брата (Джек Рейнор) відкриває армія прибульців, спецслужби і гангстери.

IMDB: 5,7
Metacritic: 35
Rotten Tomatoes: 30%

За: "Не блокбастер, але жахливо сумне авторське кіно, яке стирає жанри", Кеті Волш, Tribune News Service.

Проти: "Рандомні ідеї, вкрадений сюжет, слабкі актори. Тепер це називається кіно?" Рафер Гузман, Newsday.

"Нас не наздогнати"

Режисер: Марі Монж

Спонтанний та привабливий Абель (Тахар Рахім) - неймовірний коханець і азартний гравець. Після раптової зустрічі з ним пересічне життя Елли (Стейсі Мартін) повністю змінюється. Разом вони пускаються в підпільний світ казино, де всім правлять адреналін і високі ставки. Їх залежність стає обопільною, що подвоює шанси і підвищує ризики. Історія кохання, що почалася з простого парі, незабаром перетворюється в неконтрольовану пристрасть до гри і один до одного. 

IMDB: 6,0

"Місто, в якому не ходять гроші"

Режисер: Ганка Третяк

Життя Аліси сповнена тільки найгірших моментів: звільнення з роботи, кинув хлопець заради якоїсь іншої дівчини, та й світлих перспектив не видно й близько. Незрозуміло що в такій ситуації робити далі. Одного разу вона знаходить квиток на поїзд в якесь незрозуміле місце. Так вона потрапила в місто, де не ходять гроші. Де живуть дивні люди і відбуваються дивні події. Сюди не потрапляють від хорошого життя, а вибратися майже неможливо.

Рецензія: Олексій Першко (4)

"Король усіх диваків"

Режисер: П'єр-Франсуа Мартен-Лаваль

Гастон Лагафф проходить стажування в компанії, яка славиться своїми незвичайними винаходами. Гастон не відстає від своїх колег - і теж постійно вигадує щось незвичайне і неординарне. Правда, про практичне застосування своїх винаходів молодий хлопець не подумав... Кожен з них може не те, що допомогти людям, а завдати шкоди оточуючим. Тому колеги Гастона постійно знаходяться в неймовірній небезпеки від вигадок Лагаффа. У його руках навіть двері можуть вбити...

IMDB: 4,0

"Таємниця будинку іграшок"

Режисер: Гері Ван

Робот Таймбот потрапляє на землю, після того, як його космічний корабель зазнав аварії. Він потрапляє в магазин іграшок, де його мешканці, жили своїм тихим і спокійним життям, грали, а ночами лякали один одного історіями про якийсь "правителів Підземелля", який викрадає їх друзів з сусідніх магазинів. В один із днів пропадає Мей, і іграшки, на чолі з Таймботом тікають з магазину і відправляються в місто на її пошуки.

IMDB: 6,8 

ЮШ 13 вересня 2018


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8976
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5806
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3484
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3066
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3063