Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 грудня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 грудня)
Режисер: Райан Джонсон
У Галактиці, де Перший Орден і Опір люто б'ються один з одним у війні, героїня Рей (Дейзі Рідлі) пробудила в собі Силу. Але що станеться, коли вона зустрінеться з останнім лицарем-джедаєм - Люком Скайуокером?
Кайло Рен (Адам Драйвер) перейшов на Темну сторону Сили і вбив власного батька, зайнявши високу позицію в Першому Ордені. Але куди приведуть його невгамовні амбіції, подаровані у спадок грізним дідом Дартом Вейдером? Ситуація загостриться ще більше, коли мати Кайло, лідер Опору Лея, разом з По, Фінном і BB-8 приступить до нової місії.
IMDB: 8,4
Rotten Tomatoes: 94%
Metacritic: 86
За: "Кращий фільм франшизи з часів першої трилогії Джорджа Лукаса", Майкл Філліпс, Chicago Tribune.
Проти: "Повторення нікуди не поділися, а нічого нового восьмий епізод глядачеві запропонувати не може", Річард Броуді, New Yorker.
Loading the player ...
Фестиваль Нове британське кіно - це серія прем'єрних кінопоказів, прес-конференцій та спецпроектів, присвячених кращим новим фільмам Великобританії.
Цього року до програми увійшли "Вбивство священного оленя" Йоргоса Лантімоса, "Тебе ніколи тут не було" Лінн Ремсі, "Останній портрет" Стенлі Туччі, "Т2 Трейнспоттінг" Денні Бойла, "Божа земля" Френсіса Лі і збірка короткометражок "BAFTA: Британія. Коротко 2017 ".
Loading the player ...
Режисер: Акі Каурісмякі
Десь на околиці "асфальтових джунглів" Гельсінкі доля зводить чесного Каледа, що втратив батьківщину і близьких, і колишнього комівояжера Вікстрема, що вклав весь свій капітал в покупку збиткової забігайлівки. Меланхолійний Вікстрьом і команда його ексцентричних працівників беруться опікати нового знайомого. Поки Калед зайнятий пошуками зниклої сестри, його нові друзі шукають способи зробити свій ресторанчик популярним закладом.
IMDB: 7,3
Rotten Tomatoes: 90%
Metacritic: 84
За: "Чесне мистецтво", А.О. Скотт, New York Times.
Проти: "Каурісмякі намагається повернути глядача в часи, коли дивне кіно вважалося хоробрістю. Але ці часи минули", Оуен Глейберман, Variety.
Loading the player ...
Режисер: Метт Драммонд
В результаті невдалого військового біологічного експерименту народжується дивовижне створіння. Цю істоту знаходить підліток і ховає у себе вдома. Новий друг починає стрімко рости і поширювати хаос по всьому місту. Це, звичайно, відразу ж викликає невдоволення людей у ​​формі. Але вони ще не знають, що на захист тварини вийде команда місцевих підлітків.
IMDB: 4,0
Loading the player ...
"Опівнічний людина"
Режисер: Тревіс Зарівна
На горищі своєї бабусі Алекс і її друзі знаходять гру, за допомогою якої можна викликати Опівничну людину. Ця небезпечна істота вміє втілювати в життя найгірші кошмари тих, хто до нього звертається.
IMDB: 6,1
Loading the player ...
ЮШ 14 грудня 2017


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8959
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5800
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3478
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3060
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3057