addams-family-2

Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня)

«Веном 2: Карнаж»

Режисер: Енді Серкіс

Журналіст Едді Брок (Том Гарді) пристосувується до життя в якості господаря інопланетного симбіота Венома, який наділяє його надлюдськими здібностями. Брок намагається відродити свою кар'єру і бере інтерв'ю у серійного вбивці Клетуса Кеседі (Вуді Гаррельсон), який з волі випадку стає господарем Карнажа і збігає з в'язниці після невдалої страти.

IMDB: 6,5
Rotten Tomatoes: 60% (критики), 84% (глядачі)
Metacritic: 48

Рецензія: Олексій Першко (8)


«Людина, яка продала свою шкіру»

Режисер: Каутер Бен Ханья

Сем, сирійський біженець, чиє тіло було перетворено в живий витвір мистецтва і виставлено в музеї, скоро зрозуміє, що продав не тільки свою шкіру.

IMDB: 7,0
Rotten Tomatoes: 91% (критики), 73% (глядачі)


«
Почати з нуля!»

Режисер: Гуідо К'єза

Джулія – менеджер з маркетингу в компанії, де бос не цінує вірних співробітників. Бойфренд Джулії, Раф – вільний художник, який нічого не робить по дому. Її колишній, Оттавіо, збирається зіграти весілля, але продовжує відправляти їй повідомлення ночами. А подруга Ванесса нахабно користується її безвідмовністю. Коли на роботі з'являється 20-річна блогерша з мільйоном фоловерів, 40-річна Джулія розуміє, що її відсувають на другий план. Втомившись від свого недолугого життя, вона вирішує: «Почну з нуля!»

IMDB: 5,9


«Тост»

Режисер: Лоран Тірар

Завзятого холостяка Адріана родичі просять підготувати урочистий тост до весілля сестри. Адріана охоплює паніка. Він не любить виступати на публіці, але ще більше ненавидить весілля.

IMDB: 6,5


«Джим Гудзик і пірати Чортова дюжина»

Режисер: Денніс Ганзель

Хмари згущуються над тихим островом Медландія, де живуть 12-річний Джим і його найкращий друг машиніст Лукас. Легендарна банда піратів «Чортова Дюжина» дізналася, що дракон – місіс Зубоскріп – був підкорений, і тепер присягається помститися. Щоб захистити Медландію від нової загрози, Джим і Лукас відправляються на своїй чудо-паровій машині в небезпечну подорож, де Джиму належить дізнатися правду про своє таємниче походження.

IMDB: 6,4


«Щось не так з Роном»

Режисер: Сара Сміт

У будь-якої дитини повинен бути друг. Таким найкращим другом може стати прекрасний робот, який уміє рухатися, говорити, але головне – підключений до інтернету і допомагає своєму господареві робити публікації в соцмережах і дізнаватися про всі останні тенденції, підтримувати зв'язок з однокласниками і бути в курсі подій. Такі є у всіх школярів, крім сором'язливого Барні, який через це почувається чужим серед своїх однолітків – до тих пір, поки не отримує на день народження довгоочікуваний подарунок. Але робот на ім'я Рон виявився бракованим, і його юний господар вирішує самостійно навчити його всьому, що знає сам.

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 84% (критики)
Metacritic: 68

ЮШ 13 жовтня 2021


Ім’я:
28 листопада 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 1946
Цифровий листопад Цифровий листопад

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи покажуть у листопаді у Києві на французько-українському фестивалі цифрового...

03 листопада 2021 0 1837
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1591
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1474
Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада)

Пол Радд, Нумі Рапас, Джеймс Макевой та інші зірки у новинках прокату.

18 листопада 2021 0 1099