Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 вересня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 вересня)
Стосунки пари (Дженніфер Лоуренс, Хав'єр Бардем) виявляються під загрозою, коли, порушуючи безтурботне існування подружжя, в їхньому будинку заявляються непрохані гості.
IMDB: 6,1
Rotten Tomatoes: 77%
Metacritic: 76
За: "Кінематографічний досвід неймовірного розмаху", Гленн Кенні, RogerEbert.com
Проти: "Здається, цей фільм означає для Аронофскі набагато більше, ніж для глядача", Кріс Нашаваті, Entertainment Weekly.
Рекомендація: Must See
Loading the player ...
40-річний італієць-невдаха на ім'я Ізі (Нікола Ночелла) на прохання брата везе з Італії в високогірне карпатське село труну з тілом загиблого на будівництві українського заробітчанина.
Рекомендація: Україна + Італія - ​​гарна комбінація.
Loading the player ...
Голландія, 17 століття. Цибулини прекрасних квітів стають причиною надзвичайного багатства або принизливої ​​бідності. Жителі Амстердама готові заради них на все: обман, фальсифікація... і навіть вбивство. В атмосфері загальної тюльпаноманії пристрасть бідного художника (Дейн ДеХаан) до молодої звабливої ​​дружині (Алісія Вікандер) старіючого багатого торговця (Крістоф Вальц) може завести дуже далеко.
IMDB: 6,4
Rotten Tomatoes: 8%
Metacritic: 37
За: "Фільму можна пробачити відсутність логіки за його бездоганний відеоряд", Рекс Рід, New York Observer.
Проти: "Яка лихоманка? Це відразу ж смертельний діагноз", Пітер Треверс, Rolling Stone.
Рекомендація: любителям костюмованих драм про кохання.
Loading the player ...
Режисер: Аманда Штерс
Багата пара (Тоні Коллетт, Харві Кейтель) в Парижі збирає гостей на звану вечерю. Чекають мера Лондона та інших аристократів, але за столом 13 приладів. І господиня, з забобони, просить служницю приєднатися до трапези. Марія (Россі де Пальма) виявляється за столом інкогніто, і в неї закохується багатий колекціонер мистецтва.
IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 20%
Рекомендація: романтична комедія з європейським шармом.
Loading the player ...
Всього себе красень Едді Грінліф присвятив мистецтву спокушання жінок. Едді веде тренінги, пише книги, роздає інтерв'ю і кожен божий день застосовує свої теорії на практиці, укладаючи в своє ліжко найпривабливіших представниць прекрасної статі. Але одного ранку він перетворився в привабливу брюнетку! Що ж робити? Як повернути своє тіло?
Рекомендація: банальна ідея з нехитрим виконанням.
Loading the player ...
Світ влаштований неправильно. Світ загруз у злі. Багато брехні та лицемірства. Доброчесність зневажено. Віра втрачена. Головний герой, хлопчик Веніамін (Петро Скворцов), вважає, що знає все про моральні норми. Як їх треба дотримуватися, від кого їх треба захищати, що таке добре і що таке погано. Його поведінка для оточуючих стає серйозним випробуванням. Де межа між мораллю і нетерпимістю, свободою і вседозволеністю, проповіддю та тероризмом, релігією і маніпуляцією?
IMDB: 7,1
Рекомендація: важлива заява на злободенну тему.
Рецензія: Ксеркс (9)
Loading the player ...
Юрий Шевченко 14 вересня 2017
Like

Ім’я:
12 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 927
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 216