Що в кіно? Прем'єри тижня (15-21 березня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (15-21 березня)

«Розкрадачка гробниць: Лара Крофт»

Режисер: Роар Утхауг

Лара Крофт (Алісія Вікандер) - дочка ексцентричного шукача пригод, який пропав, тільки-но вона стала підлітком. Тепер їй двадцять один, і її заробітку ледве вистачає на оплату квартири і занять в коледжі. Лара відмовляється брати на себе керівництво глобальною імперією батька і категорично відкидає думки про те, що він дійсно пропав. Вона відправляється на пошуки в надії розкрити таємницю.

IMDB: 7,4
Rotten Tomatoes: 52%
Metacritic: 47

За: «Не шедевр, але бадьорий і цікавий перезапуск франшизи», Рафер Гузман, Newsday.

Проти: «Таке враження, що сценарій взятий з телесеріалу 30-х років», Тодд Маккарті, Holywood Reporter.

Рецензія: Олексій Першко (6)

«Шерлок Гномс»

Режисер: Джон Стівенсон

На Гномео і Джульєтту чекає нова захоплююча пригода - тепер у величезному Лондоні. Коли герої з сім'ями і друзями переїжджають до міста, їх головна турбота - підготувати свій новий сад до весни. Але незабаром вони дізнаються тривожну новину: по всьому Лондону таємничим чином зникають їхні побратими-гноми! І ось одного разу Гномео і Джульєтта, повернувшись додому, виявляють, що і вся їхня рідня зникла. У такій ситуації на виручку може прийти тільки відомий детектив Шерлок Гномс.

Рецензія: Олексій Першко (7)

"Шукайте жінку"

Режисер: Cо Абаді

Арман і Лейла пристрасно закохані одне в одного. Це стає проблемою, коли з Ємену повертається суворий старший брат Лейли Махмуд, який несподівано вдарився в релігію. Щоб покласти край «непотрібному» способу життя Лейли, Махмуд не дає їй бачитися з хлопцем. Але Арман не збирається здаватися. Щоб зустрічатися з коханою, не привертаючи увагу брата, він приходить до них у будинок під виглядом смиренної Шахерезади, з ніг до голови загорнутої в хіджаб. Загадкова скромниця не може не сподобатися Махмуду...

IMDB: 6,5

«Єва»

Режисер: Бенуа Жако

Багатообіцяючий письменник Бертран (Гаспар Ульель) під час сильної хуртовини опиняється під одним дахом із спокусливою і загадкової Євою (Ізабель Юппер). Одержимий цією фатальною жінкою, він не підозрює, хто вона насправді, і в яку небезпечну гру він залучений. Але в гонитві за славою, він готовий піти на все, щоб отримати незабутній і шокуючий фінал для, можливо, головного свого роману, героїнею якого є Єва.

IMDB: 4,9

«Земля привидів»

Режисер: Паскаль Ложье

Бет повертається в рідні місця, де багато років тому з її сім'єю сталася страшна трагедія. У старому особняку неї чекають мати і сестра, схиблена на примарах, чия одержимість злими духами - не що інше, як відгомін жахливого інциденту, який перетворив життя в параноїдальний кошмар. У будинку починають відбуватися дивні події, пояснити які Бет не в силах.

IMDB: 7,1

«Третя хвиля зомбі»

Режисер: Девід Фрейн

Після спалаху вірусу, звякий обертає людей в зомбіподобних тварюк, лікарі знайшли ліки. 75% заражених виявилися сприйнятливі до лікування, але після лікування також зберігали пам'ять про свої звірства. Уряд намагається повернути зцілених в суспільство, але не все населення підтримує цю ідею.

IMDB: 5,9
Rotten Tomatoes: 57%
Metacritic: 57

За: «Розумний хоррор з грамотним балансом метафор і жорстокості», Девід Фир, Rolling Stone.

Проти: «Режисер-дебютант бачив занадто багато фільмів Джорджа Ромеро», Рекс Рід, New York Observer.

Юрий Шевченко 15 березня 2018
Like

Ім’я:
14 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 1035
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 323