Що в кіно? Прем'єри тижня (15-21 листопада)


Що в кіно? Прем'єри тижня (15-21 листопада)

"Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда"

Режисер: Девід Єйтс

Могутній темний чарівник Ґеллерт Ґріндельвальд (Джонні Депп) спійманий в Штатах, але не збирається мовчки сидіти у в'язниці і влаштовує грандіозну втечу. Тепер ніщо не завадить йому досягти своєї мети – встановити перевагу чарівників над усіма немагіческімі істотами на планеті. Щоб зірвати плани Ґріндельвальда, Альбус Дамблдор (Джуд Лоу) звертається до свого колишнього студента Ньюта Саламандера (Едді Редмейн), який погоджується допомогти, не підозрюючи, яка небезпека йому загрожує.

IMDB: 8,2
Rotten Tomatoes: 54%
Metacritic: 57

За: "Можливо, в цьому році більше не буде фільмів, які виглядають так розкішно", Леа Грінблатт, Entertainment Weekly.

Проти: "Ні драми, ні розвитку героїв, а тільки нагадування про те, що це повернення у всесвіт Гаррі Поттера", Ендрю Баркер, Variety.

"Вдови"

Режисер: Стів Маккуїн

Історія про дружин грабіжників, які загинули при невдалому нападі. Новоспечені вдови беруться самі закінчити розпочате, розібратися з поліцією і конкурентами, а головне – з'ясувати, хто ж підставив їхніх чоловіків.

IMDB: 7,5
Rotten Tomatoes: 93%
Metacritic: 87

За: "Емоційно, жорстко і чудово", Лінда Холмс, NPR.

Проти: немає

Рецензія: Олексій Першко (9)

"Бути Астрід Ліндгрен"

Режисер: Пернілла Фішер Крістенсен

Юна Астрід Ліндгрен (Альба Аугуст) порушила закони суспільства і слідувала велінням серця. Її чекали зустрічі і розставання, любов і втрати. Вона подарувала світові неймовірні історії про Малюка і Карлсона, Пеппі Довгу Панчоху, Еміля з Леннеберги.

IMDB: 7,4
Rotten Tomatoes: 100%

Рецензія: Олексій Першко (7)

Oscar Shorts 2018 Animation

Кращі анімаційні фільми за версією найпрестижнішої кінонагороди у світі. Приходь і подивися на радість життя та пригоди через призму шедеврів анімації: "Дорогий Баскетбол" (США), "Порожнє місце" (Франція), "Лу" (США), "Хуліганські казки" (Великобританія), "Вечірка в саду" (Франція), "Бюро знахідок" (Австралія), "Бур'яни" (США), "Апчіх" (США).

Юрий Шевченко 15 листопада 2018
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 857
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 147