Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 серпня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 серпня)

"Гірська жінка: На війні"

Режисер: Бенедикт Ерлінгссон

50-річна Хатлі (Халльдоура Гейрхардсдоуттір) оголошує війну місцевим алюмінієвому заводу, який загрожує екології. Вона ризикує всім, щоб захистити ісландські передгір'я - але ситуація змінюється, коли в її житті з'являється дівчинка-сирота з України.

IMDB: 7,6
Rotten Tomatoes: 89%

Рецензія: Олексій Першко (8)


"Аксель"

Режисер: Олівер Дейлі

Юний мотоцикліст Майлз (Алекс Нюстадтер) випадково знаходить нову військову розробку - гігантську собаку-робота на ім'я Аксель. Володіючи штучним інтелектом наступного покоління, але з величезним серцем вірного пса, Аксель швидко стає кращим другом хлопця. Але військові не мають наміру просто так відмовитися від металевого звіра, який перевершив у розвитку їх найсміливіші очікування. Історія справжньої дружби і відданості вийшла на новий технологічний рівень, але вічні закони життя залишилися ті самі: ти завжди відповідаєш за тих, кого приручив.

"Небезпечне завдання"

Режисер: Йеспер Гансландт

У пілота Шона Хаггерті (Деніел Редкліфф) є всього година, щоб доставити незаконний вантаж наркокартелю, переконати кілера і агента з Управління по боротьбі з наркотиками, що все йде за планом, і переконатися, що його дружина виживе.

IMDB: 3,6
Rotten Tomatoes: 33%

"Мектуб, моя любов"

Режисер: Абделатіф Кешиш

Спекотне літо на півдні Франції. Молодий сценарист Амін (Шаїн Будемін) повертається на час літніх канікул додому, на узбережжя Ліонської затоки. Кузени, кузини, друзі, студентки з Ніцци - всі тут втамовують спрагу, танцюють, купаються в морі, пліткують, ревнують і займаються коханням. Офелія любить Тоні, але заручена з Клеманом. Шарлотта теж любить Тоні, Тоні любить жінок, як і Селін, але Селін більше любить відв'язні вечірки. Слідом за цими божевільними і розпаленими тілами Амін пускається на пошуки любові, натхнення, а якщо пощастить - і долі.

IMDB: 7,0
Rotten Tomatoes: 40%
Metacritic: 55

"Ті, що вижили"

Режисер: Матьє Турі

Після апокаліпсису, коли велика частина населення Землі була знищена, з'явилися ВОНИ. Їх назвали тими, що вижили. Ніхто не знає, живі вони чи мертві, з цього світу чи ні. Але тепер це їхній світ. Вони тут мисливці, а люди - їх видобуток. Джулієт (Бріттані Ешворт) ризикує відправитися в покинуте людьми місто на пошуки їжі. Її шлях буде довгим, він лежить через незвідані небезпечні землі, і до настання темряви вона не встигне повернутися в табір.

IMDB: 5.4

"Патрік"

Режисер: Менді Флетчер

Сара (Бетті Едмондсон) ніяк не може привести своє життя в порядок: кар'єра не складається, особисте життя повне розчарувань, а батьки ставляться зі зневагою. Останнє, що їй зараз потрібно - це розпещений і примхливий мопс на ім'я Патрік, який буквально вривається в життя бідної дівчини. Але якщо люди не змогли стати для Сари друзями, може, це вийде у собаки?

IMDB: 5,7

"Свободу шиншилам! або Байк у спадок"

Режисер: Расмус Хайді

Ральф і Том - звичайні брати-телепні. Ці авантюристи хочуть заробити, нічого для цього не зробивши. Зовсім недавно помер їхній улюблений батько, який залишив чималу спадщину. Тільки ось проблема - спадок це повинно дістатися не Ральфу і Тому, а третьому братові Кіму, про який ніхто і не підозрював. Брати відправляться до Італії, щоб розібратися з несподіваною проблемою.

IMDB: 5,3

ЮШ 15 серпня 2018


Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 10557
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 6637
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 4319
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3892
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3890