Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 грудня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 грудня)

«Диво-жінка 1984»

Режисер: Патті Дженкінс

У 1984 році Діана Прінс (Галь Гадот), безсмертна напівбогиня, яка поклялася захищати світ, стикається з двома новими небезпечними ворогами: бізнесменом Максвеллом Лордом (Педро Паскаль), а також подругою, яка стала ворогом – Барбарою Енн Мінервою (Крістен Віг). В цьому Діані допоможе Стів Тревор (Кріс Пайн), який, здавалося, загинув під час Першої світової війни.

IMDB: 8,0
Rotten Tomatoes: 89% (критики)
Metacritic: 67

Рецензія: Олексій Першко (8)


«Дебошир»

Режисер: Кен Кушнер

Легендарний боксер Чак Вепнер (Зек Макгоун) починав з самих низів і одного разу опинився на одному ринзі з самим Мухаммедом Алі. Його неймовірне життя складалося з американських гірок: низки крутих злетів і жорстоких падінь. Він піднімався з бруду, щоб перемагати на рингу, а потім знову падав, віддавшись у владу випивки. Бокс, жінки, перемоги і поразки в історії легенди.

IMDB: 4,8


«Казка старого мельника»

Режисер: Олександр Ітигілов

Вечір, діти збираються навколо багаття, старий мельник починає розповідати казку. У його казці бурсак Коля відправляється до пана Адама, щоб навчити грамоті його дочку Христину. І в дорозі Коля дізнається, що селище захопили нечисті сили, а сам пан Адам знаходиться в полоні. Коля і Христина вирішують звільнити ув'язнених і землю від нечисті, але для цього їм доведеться пройти крізь багато випробувань, одне з яких може виявитися їм не під силу.


«Гол!»

Режисер: Тревор Гарді

Мунго Моррісон – молодий кріт, який ось-ось має вийти на роботу шахтарем – в рудник свого батька. Але Мунго не надто хоче працювати в шахті: він мріє стати професійним футболістом. На жаль – він кріт і не може грати в футбол через яскраве світло. Йому залишається тільки змиритися з підземним життям. Однак і тут не все гаразд. Після таємничого нещасного випадку шахта на межі закриття, а підступний, одержимий золотом суперлиходій намагається залякати городян. За допомогою своїх відчайдушних друзів Мунго відправляється в епічне пригода, повне гострих відчуттів, веселощів і небезпек.

IMDB: 5,1
Rotten Tomatoes: 83% (критики), 76% (глядачі)
 

Юрий Шевченко 16 грудня 2020Ім’я:
25 лютого 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (28 січня-3 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 січня-3 лютого)

Міла Йовович, Іванна Сахно, Ден Стівенc та інші зірки в новинках прокату.

27 січня 2021 0 3400
Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету,...

04 лютого 2021 0 3285
Ангел і диктатор
ексклюзив
Ангел і диктатор

Підсвідоме Бруно Ганца

27 січня 2021 0 2090
Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

Джаред Лето, Дензел Вашингтон, Кері Малліган та інші зірки в новинках прокату.

03 лютого 2021 0 1655
Паралельні траєкторії Паралельні траєкторії

Показ фільму «Польоти уві сні та наяву» за участі режисера Романа Балаяна та паралельна програма показів до виставки «Польоти уві сні та...

02 лютого 2021 0 1547