Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 січня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 січня)

"Віддана"

Режисер: Крістіна Сиволап

Станіслав, друга половина XIX століття. Доктор Ангер втрачає в пожежі дружину, але йому вдається врятувати двох дівчат - рідну дочку Аделю і дочку домашніх робочих Стефанію. Проходить 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, але до сих пір не розуміють, хто вони один одному: сестри і подруги, або служниця і господиня. У калейдоскопі кохання і ревнощів, подвійних смислів і таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає.

Рецензія: Олексій Першко (8)


"Мої думки тихі"

Режисер: Антоніо Лукич

Складно назвати життя звукорежисера Вадима успішним - невдач в особистому житті і на роботі набагато більше, ніж будь-яких хороших моментів. Одна канадська компанія вирішила дати йому шанс - потрібно всього лише записати звуки закарпатських тварин для створення гри. У цій подорожі компанію йому вирішила скласти мама - сім'я так мало часу проводить разом, а тут такий шанс. Звичайно ж, Вадим не сильно радий такому попутникові, адже це обіцяє чимало неприємних ситуацій і розмов.


"Прокляття"

Режисер: Ніколас Песке

Після того як молода жінка вбила власну сім'ю в своєму будинку, мати-одиначка (Андреа Райзборо) і детектив (Деміан Бішір) намагаються розслідувати справу. Незабаром з'ясовується, що будинок проклятий мстивим привидом, що прирікає всіх на смерть. Вона поспішає врятувати себе і свою дитину від демонічної сили будинку по сусідству.

IMDB: 4,1
Rotten Tomatoes: 17% (критики), 23% (глядачі)
Metacritic: 40

Рецензія: Олексій Першко (4)


"Судити по совісті"

Режисер: Дестін Креттон

Реальна історія обдарованого чорношкірого юриста Брайана Стівенсона (Майкл Б. Джордан). Він присвятив себе боротьбі за рівні права і можливості в суді для найуразливіших верств населення - в тому числі незаможних, які не в змозі дозволити собі кваліфікованого і зацікавленого в успішному результаті справи адвоката.

IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 83% (критики), 99% (глядачі)
Metacritic: 68


"Хто тобі доктор?"

Режисер: Тристан Сегела

У чергового лікаря прихопило поперек. Щоб не залишати пацієнтів без уваги напередодні свят і вберегти себе від звільнення, він умовив простого кур'єра ходити на виклики.

IMDB: 6,7


"Маленька міс Дуліттл"

Режисер: Йоахім Масаннек

Рудоволоса Ліліан не просто обожнює тварин, а й вміє розуміти їх мову і відповідати їм. Про її неймовірній спроможності знають тільки члени сім'ї, і вони всіляко оберігають таємницю. Але будь-яким таємниць свого часу завжди приходить кінець, особливо якщо на кону стоїть порятунок зоопарку.

IMDB: 7,7


"Феї і таємниця країни драконів"

Режисер: Айна Ярвінена

З тих пір, як дракони зникли, з'явилося щось навіть потужніше - магія. Але надія в нове життя драконів повернулася - сонячна фея Марвін знайшла кинуте драконівське яйце і маленького Нугура, який якраз вилуплюється. Якщо дракона виховають як рідного в землях Байа, а всі феї будуть жити в світі, то у цій землі є шанси на порятунок - в іншому ж випадку її чекає смерть. Принцеса Сура і її друзі готові відправитися в захоплюючу і небезпечну пригоду.

IMDB: 5,8

Юрий Шевченко 16 січня 2020
Like

Ім’я:
26 лютого 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого)

Два номінанти на Оскар і інші новинки прокату.

30 січня 2020 0 2662
Мотоцикли, ірландці і Земля Мотоцикли, ірландці і Земля

У київському Довженко-центрі в рамках Envision Sound-3 пройшли покази трьох фільмів в живому музичному супроводі.

27 січня 2020 0 886
Незалежне кіно для незалежних людей Незалежне кіно для незалежних людей

Що дивитись на ювілейному Фестивалі американського кіно «Незалежність» з 6 лютого

31 січня 2020 0 819
Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі

Що їх об’єднує?

20 лютого 2020 0 710
Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого)

Володар Оскара, українська комедія, їжак Соник і інші новинки прокату.

13 лютого 2020 0 650