Що в кіно? Прем'єри тижня (17-23 червня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (17-23 червня)

«Поганці»

Режисер: Ренні Гарлін

Після зухвалої втечі з в'язниці найвідоміший злодій в світі Річард Пейс (Пірс Броснан) укладає угоду з «Поганцями», які грабують багатих і віддають гроші бідним. Під керівництвом досвідченого злодія-джентльмена нові Робін Гуди націлюються на найбільше сховище золотих злитків в світі, власник якого – Ворнер Шольц (Тім Рот) – відмиває гроші міжнародних злочинців, а за сумісництвом є давнім ворогом Пейса.

IMDB: 4.3
Rotten Tomatoes: 17% (критики), 76% (глядачі)
Metacritic: 27


«Лука»

Режисер: Енріко Касароса

Свої незабутні канікули, в яких є місце і домашній пастиі і морозиву, і нескінченним поїздкам на мопеді, хлопчик на ім'я Лука проводить в красивому приморському містечку, розташованому на італійській Рив'єрі. Жодна пригоди Луки не обходиться без участі його нового найкращого друга, і безтурботність відпочинку затьмарює лише той факт, що насправді в образі хлопчика ховається морський монстр з глибин лагуни, на березі якої стоїть містечко.


«Мейнстрім»

Режисер: Джіа Коппола

Лос Анджелес. Френкі (Майя Гоук) працює в барі, а у вільний час знімає на телефон вулиці міста. Одного разу вона знайомиться з дивакуватим хлопцем на ім'я Лінк (Ендрю Гарфілд), і зняте нею відео з ним набирає небувалу для Френкі кількість переглядів. Вирішивши, що знайшла когось незвичайного, дівчина вмовляє нового знайомого частіше зустрічатися і робити спільні відео. В якості автора текстів до них приєднується колишній колега по роботі в барі, і раптово їхній відеоблог стає неймовірно популярним.

IMDB: 4,8
Rotten Tomatoes: 34% (критики), 36% (глядачі)
Metacritic: 36


«Острів Гренд-Айл»

Режисер: Стівен С. Кампанелли

Бадді відправляється лагодити огорожу в будинку колишнього морського піхотинця Волтера (Ніколас Кейдж). Через раптовий ураган Бадді змушений залишитися на ніч в будинку Волтера і його прекрасної, але небезпечної дружини. Між господарем і гостем починається небезпечна гра, ставка в якій – життя.

IMDB: 4,6
Rotten Tomatoes: 0% (критики), 48% (глядачі)
Metacritic: 29


«Битва світів»

Режисер: Лу Ян

У певному фентезійному світі править жорстокий Бог, якому потрібні лише смерть і руйнування. Втративши сестру, але знайшовши чарівний обладунок, молодий воїн Кунвень відправляється в подорож, щоб розшукати і вбити Бога. В цей час в нашому світі чоловік Гуань Нін вже шість років перебуває на межі відчаю, розшукуючи зниклу дочку. Він виходить на торговців дітьми, але поліція помилково приймає його за злочинця і заарештовує. Втекти Ніну допомагає асистентка впливового бізнесмена і пропонує йому операцію. Один популярний письменник в даний момент пише роман в жанрі фентезі, який якимось чином шкодить здоров'ю її боса, а Нін в обмін на інформацію про місцезнаходження дочки повинен цього письменника вбити.

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 92% (критики), 78% (глядачі)

Рецензія: Олексій Першко (8)

ЮШ 16 червня 2021


Ім’я:
20 вересня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (26 серпня - 1 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (26 серпня - 1 вересня)

Дев Патель, Алісія Вікандер, Майкл Кітон та інші зірки в новинки прокату.

26 серпня 2021 0 6124
Букет розквітає Букет розквітає

В «Софії Київській» відкрився IV Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage

29 серпня 2021 0 1326
Що в кіно? Прем'єри тижня (2-8 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (2-8 вересня)

Блокбастер Marvel й інші новинки прокату.

01 вересня 2021 0 1240
Нуль за поведінку Нуль за поведінку

Київський тиждень критики оголошує програму ретроспективи

08 вересня 2021 0 762
Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 вересня)

Адам Драйвер і Маріон Котіяр у мюзиклі, горор Джеймса Вана та інші новинки прокату.

11 вересня 2021 0 662