Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

«Мавританець»

Режисер: Кевін Макдональд

Реальна історія ув'язненого в Гуантанамо, якого підозрювали в скоєнні жахливого теракту, нарешті, розказана привселюдно. Мохаммед Ульд Слахі, не отримавши офіційних звинувачень і можливості захисту в суді, провів в ув'язненні більше 6 років. Тільки після цього він був удостоєний права на адвокатів. Але і їм в боротьбі з урядовою машиною треба подолати особисті сумніви. Адже як можна бути до кінця впевненими в невинності ув'язненого?

IMDB: 7,2
Rotten Tomatoes: 68% (критики), 81% (глядачі)
Metacritic: 52

Рецензія: Олексій Першко (8)

«Аферистка»

Режисер: Дж. Блейксон

Марла (Розамунд Пайк) керується принципом «перемагає найсильніший». Вона майстерно користується людьми, прикриваючись турботою про них, і призвичаїлася безкарно обдирати своїх багатих клієнтів за рахунок рідкісної чарівності і чималої частки цинізму. Але її нова підопічна не така проста, як здається, і солодке життя аферистки скоро перетвориться на гру на виживання.

IMDB: 6,5
Rotten Tomatoes: 85% (критики), 100% (глядачі)
Metacritic: 64

Рецензія: Олексій Першко (8)

«Афера Олівера Твіста»

Режисер: Мартін Оуен

Юний талановитий художник, який живе в Лондоні (Рафф Лоу), випадково потрапляє в банду, яка готує зухвалу крадіжку безцінної картини.

IMDB: 4,0
Rotten Tomatoes: 17% (критики)

«Лицарі справедливості»

Режисер: Андерс Томас Йенсен

Коли дружина Маркуса трагічно гине в залізничній катастрофі, це здається безглуздою випадковістю. А якщо це ретельно сплановане вбивство? Військовий, божевільний математик і парочка гіків об'єднуються, щоб з'ясувати, що сталося насправді. Тепер вони – Лицарі справедливості.

IMDB: 8,2

«Потойбіччя»

Режисер: Торд Даніельссон

Коли батько сімейства виїжджає у відрядження, в будинку починає відбуватися щось страшне. Семирічний Лукас заводить дружбу з хлопчиком-ровесником з «іншого сторони», який боїться Істоти з підвалу. Коли Лукас зникає, його мачусі доведеться проникнути в світ мертвих і розгадати закляття «іншої сторони».

IMDB: 5,9

«День розплати»

Режисер: Хічам Хаджі

Нагороджений Почесною медаллю за хоробрість під час перестрілки з ІГІЛ капітан морської піхоти США Бред Пакстон страждає від довгострокових наслідків перебування в зоні бойових дій. З підтримкою люблячої дружини Кейт Бред намагається пристосуватися до цивільного життя. Коли Кейт, відомому археологу, надається унікальна можливість зробити кар'єру в Марокко, Бред закликає її не упускати цей шанс. Однак коли Кейт приїжджає, її бере в заручники терористична група, яка вимагає 10 мільйонів доларів як викуп.

IMDB: 4,9
Rotten Tomatoes: 14% (критики), 60% (глядачі)
Metacritic: 22

«Темрява: Вторгнення»

Режисер: Карл Стреті

8-річна дівчинка таємничо зникає. Через рік, коли її родина повертається додому з поминальної служби, в лісі неподалік від них запалюються дивні вогні.

IMDB: 5,2
Rotten Tomatoes: 71% (критики), 12% (глядачі)

ЮШ 19 лютого 2021Ім’я:
14 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня)

Бенедикт Камбербетч, Боб Оденкірк і інші зірки в новинки прокату.

17 березня 2021 0 4441
Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 1786
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1378
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 683