Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 жовтня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 жовтня)

"Донбас"

Режисер: Сергій Лозниця

Донбас, Східна Україна. Про цей регіон у 2014 році дізнався весь світ, і чує досі. Там завжди поруч ідуть відкриті збройні конфлікти та сепаратистські диверсії на мирних громадян. На Донбасі така тонка грань між війною та миром, між правдою та пропагандою, між ненавистю та любов'ю. Кожен глядач зможе хоч віддалено зануритися в цю страшну атмосферу, де так поруч ходять життя та смерть, де від комедії до драми один крок. І це історія не тільки про один регіон або одну країну – це оповідання про весь світ, який загруз у фальші. Це про кожного з нас.

IMDB: 6,7
Rotten Tomatoes: 93%"Перша людина"

Режисер: Дам'єн Шазелл

Доля любить сміливців, а Ніл Армстронг (Раян Гослінг) однозначно належить до їхнього числа. Весь світ знає його ім'я, але мало кому відомо, якою ціною астронавту дався маленький крок, який став величезним стрибком для всього людства.

IMDB: 7,7
Rotten Tomatoes: 88%
Metacritic: 84


"Я все ще бачу тебе"

Режисер: Скотт Спір

Загадкова аномалія стирає межі між світом живих і мертвих. Безтілесні примари загиблих людей раптово вторгаються в будинки і життя своїх близьких і так само несподівано зникають. Ніхто не знає, звідки вони взялися і навіщо прийшли. Вероніка (Белла Торн) вирішує зробити крок в потойбічний світ для того, щоб розгадати цю таємницю. Але шлях їй перегороджує таємничий вбивця з минулого.

IMDB: 5,5
Rotten Tomatoes: 13%
Metacritic: 31

"Життя яке воно є"

Режисер: Ден Фогельман

Фільм розповідає про молоду пару і про кохання, яке охоплює десятиліття і континенти - від нью-йоркських вулиць до іспанського села - і все це виявляється пов'язаним єдиною подією.

IMDB: 5,7
Rotten Tomatoes: 11%
Metacritic: 21

"Небезпечна гра Слоун"

Режисер: Джон Медден

Елізабет Слоун (Джессіка Честейн) - найпопулярніший і ризиковий лобіст і найсексуальніша акула політичного бізнесу США. Спритно ведучи психологічні ігри і використовуючи мистецтво маніпуляції, вона нищить опонентів своєю непередбачуваністю і ніколи не програє. Але коли вона береться за найскладнішу в своїй кар'єрі справу, то розуміє, що ціна перемоги може бути занадто високою.

IMDB: 7,5
Rotten Tomatoes: 76%
Metacritic: 64

 "Чорна течія"

Режисер: Ерік Зонка

Комісар Франсуа Вісконті (Венсан Кассель), бувалий поліцейський, розслідує, на перший погляд, рутинну справу, пов'язану зі зникненням підлітка. Комісару здається підозрілим все: і сексапільна мати, і небагатослівний громила-батько, і навіть шкільний учитель Ян Беллель, який несподівано запропонував поліцейському свою допомогу в пошуках.

IMDB: 6,4

"Луїс і прибульці"

Режисер: Крістоф Лауенштейн

У 12-річного Луїса немає друзів, а у його батька постійно не вистачає на нього часу. Той пристрасно захоплений уфологією і навіть не здогадується, що ті, кого він так жадає знайти, знаходяться прямо у нього перед носом. Луїс стає єдиним свідком аварійної посадки трьох дивакуватих інопланетян поруч з їхнім будинком. Трійця прибульців швидко знаходить спільну мову з хлопчиком. Але Луїс швидко розуміє, що якщо дорослі дізнаються про його таємниці, нічим хорошим це не закінчиться. Тому він вирішує допомогти їм полагодити тарілку і полетіти разом з ними.

IMDB: 6,1
Rotten Tomatoes: 24%

ЮШ 16 жовтня 2018


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8967
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5802
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3480
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3062
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3059