Що в кіно? Прем'єри тижня (19-25 липня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (19-25 липня)

"Таллі"

Режисер: Джейсон Рейтман

Що подарувати багатодітній матері (Шарліз Терон) на народження третьої дитини? Тонну памперсів, беруші або блок релаксантів? А якщо подарувати їй няньку? Заможний брат переконує сестру взяти нічну няньку (Маккензі Девіс) для немовляти і навіть бере на себе витрати. Та спочатку впирається, але після кількох безсонних ночей все-таки погоджується. Няню звуть Таллі, і вона здається ідеальною помічницею. Занадто ідеальною.

IMDB: 7,4
Rotten Tomatoes: 87%
Metacritic: 75

За: "Терон і Девіс разом - просто бомба", Девід Ерліх, indieWire.

Проти: "Приємні герої в історії ні про що", Джеймс Берардінеллі, ReelViews.


"Клуб молодих мільярдерів"

Режисер: Джеймс Кокс

Лос-Анджелес початку 1980-х. Компанія молодих людей вирішує провернути аферу, успішний результат якої обіцяє величезні гроші. Схема збагачення виявляється життєздатною і разом з тим - смертельною.

IMDB: 5,6

Рецензія: Павло Чаплигін (6)


"Клуб "50 відтінків сірого"

Режисер: Білл Холдермен

Одного разу в руки витончених інтелектуалок потрапляє еротичний бестселер "П'ятдесят відтінків сірого". З цього моменту життя каліфорнійських леді вже ніколи не буде колишнім.

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 53%
Metacritic: 53

За: "Провести час з цією четвіркою точно веселіше, ніж читати "50 відтінків сірого", Мойра Макдоналд, Seattle Times.

Проти: "Хороша ідея для комедії. Але вийшла не комедія", Стівен Вітт, New York Daily News.


"Офісний розковбас"

Режисер: Лін Одінг

Глава великої корпорації, мріючи про нелюдську працездатності своїх менеджерів, напоїв їх секретним енергетичним напоєм. Однак бос не очікував побічного ефекту - підлеглі стали гіперагресивні. І лише один раздовбай (Брентон Туейтс), запізнившись на роботу, залишився без порції енергетика. Тепер йому доведеться пережити справжній офісний розковбас.

IMDB: 7,1


"Мачо на колесах"

Режисер: Франк Дюбоськ

Успішний бізнесмен і егоїстичний мачо (Франк Дюбоськ) пускає в хід всі свої хитрощі, щоб спокушати дівчат. Але одного разу він сам виявляється у вкрай делікатній ситуації.

IMDB: 6,0


"Одного разу в Німеччині"

Режисер: Сем Гарбарскі

Франкфурт, 1946 рік. Заповзятливий Давид Берман (Морітц Бляйбтрой) і шестеро його друзів уникли жахів нацистського режиму і тепер мріють емігрувати в Америку. Коли заповітна мрія ось-ось стане реальністю, минуле Давида привертає увагу безкомпромісної Сари Саймон, представника американських військ в Німеччині. Вона підозрює Бермана у співпраці з нацистським режимом і всіма силами намагається вивести його на чисту воду. Але навіть "залізна" жінка не в силах встояти перед його шармом.

IMDB: 6,5

Юрий Шевченко 19 липня 2018
Like

Ім’я:
12 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 926
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 215