Что в кино? Премьеры недели (19-25 ноября)


Что в кино? Премьеры недели (19-25 ноября)

«Номери»

Режисер: Олег Сенцов

У світі номерів, де існують свої чіткі правила, раптом стався збій – Сьомий почав відносини не по своэю парною – Четвертою. Від зв'язку з'являється дитина, якій дається порядковий номер Одинадцять. І в відповідальний момент Сьомий відмовляється від свого сина, так само як вчинив зі своїм другом Дев'ятим, коли той вирішив публічно висловити свою думку. Але саме безхребетному Сьомому вдається звільнити героїв від системи.


«Поневолені»

Режисер: Брендон Кроненберг

У майбутньому за допомогою мозкових імплантів кілер може опинитися в тілі іншої людини і, пригнічуючи її волю, здійснювати вбивства. Але вийти з тіла носія можливо, тільки якщо він помре. За цим стоїть зловісна корпорація, і одного разу виконавиця таких жахливих завдань починає втрачати контроль.

IMDB: 6,4
Rotten Tomatoes: 93% (критики), 59% (глядачі)
Metacritic: 72


«Одержима сексом»

Режисер: Карен Мейн

1999 рік. Учениця старших класів католицької школи Еліс (Наталі Дайєр) завжди дотримувалася всіх правил, ходила на сповіді і до церкви і боялася вічного прокляття за багаторазовий перегляд сцени в кареті з «Титаніка». Одного разу в інтернет-чаті у неї зав'язується коротке, але відверте листування, що призводить школярку до деяких фізіологічних відкриттів. Хтось пускає по школі слух про непристойну поведінку Еліс на одній вечірці, а вона в компанії кращої подруги збирається на вікенд в релігійний табір, що обіцяє змінити її життя назавжди.

IMDB: 6,1
Rotten Tomatoes: 94% (критики), 67% (глядачі)
Metacritic: 71


«Лінія горизонту»

Режисер: Мікаель Марсімаін

Тропічний острів. Весілля друзів. Приватний літак. Все складалося якнайкраще для Сари і Джексона, поки у пілота не стався серцевий напад прямо в небі. Одні на величезній висоті, без будь-якого зв'язку, а головне – без поняття, як посадити літак. Навколо тільки небо і штормовий океан.

IMDB: 5,2


«Пункт призначення. Аквапарк»

Режисер: Рено Готьє

Що може бути більш цікавим для випускників школи, ніж вечірка в стилі ретро, в дусі лихих 80-х, в максимально сприятливому для цього старому аквапарку? Річки алкоголю, дівчата у відвертих купальниках, виступ відв'язної рок-групи – все йшло ідеально до тих пір, поки в плани випускників не втрутилася смерть. Тепер спуск з гірок аквапарку може стати останнім враженням в житті для учасників конкурсів. Хто ризикне проїхатись?

IMDB: 4,6
Rotten Tomatoes: 29% (критики), 27% (глядачі)


«Кримінальні боси»

Режисер: Кларк Дьюк

У найзлочиннішому окрузі Америки править наркобарон на ім'я Фрог (Вінс Вон). Найзапекліші негідники збираються там, щоб отримати владу над злочинним світом. Кайл і Свіні – лише пішаки в цій грі. Вони, як і багато хто, ніколи не бачили Фрога, але саме ці двоє розв'язують справжню війну.

IMDB: 5,9
Rotten Tomatoes: 47% (критики), 53% (глядачі)
Metacritic: 55


«Не всі вдома»

Режисер: Людовик Бернард

Мама великого і дружного сімейства їде в невелику відпустку, щоб відновити сили. Чоловік, впевнений, що домашнє господарство в порівнянні з управлінням великою компанією – це справа нехитра, сміливо залишається з дітьми. Десять днів, три дитини, один тато... Що могло піти не так?

IMDB: 5,1


«4 обличчя Мони Лізи»

Режисер: Лука Тровеллезі Чезана

Яку таємницю приховує найвідоміший портрет в історії? Чотири жінки, чотири дивовижні історії – хто з них надихнув Леонардо? На глядачів чекає художня подорож по італійському Ренесансу і чотирьом містам, де жили дівчата, які стали прототипами Джоконди. Флоренція, Мілан, Урбіно і, нарешті, регіон Базіліката, у якому знаходиться невідома могила самої Мони Лізи.


Та класика:

«Гаррі Поттер і в'язень Азкабану»

Юрий Шевченко 18 листопада 2020



Ім’я:
18 січня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили

31 грудня, незважаючи на очікуваний в Україні локдаун, в кінотеатральний прокат виходить фільм з різдвяною тематикою - "Полювання на...

21 грудня 2020 0 4615
Не Бондом єдиним Не Бондом єдиним

Прем’єра двадцять п’ятого фільму з серії бондіани, де Агента 007 вп’яте (і востаннє) зіграє Крейґ переносилась уже багато раз. Тому...

21 грудня 2020 0 1946
Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня)

Новий мультфільм Pixar, українські комедії, Квартет І та інші новинки прокату.

23 грудня 2020 0 1934
Фільми-події та лауреати Фільми-події та лауреати

Найкращі фільми 2020 року від Arthouse Traffic покажуть у кінотеатрі «Жовтень»

21 грудня 2020 0 1924
Напередодні нової зустрічі з Вуді Алленом Напередодні нової зустрічі з Вуді Алленом

Кращі кіноцитати від режисера "Фестивалю Ріфкіна"

24 грудня 2020 0 1790