Що в кіно? Прем'єри тижня (2-8 серпня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (2-8 серпня)

"Крістофер Робін"

Режисер: Марк Форстер

У житті дорослого Крістофера Робіна (Юен Макгрегор) панує повсякденна рутина. Одного разу він зустрічає друга дитинства - ведмедика Вінні. Разом їм треба повернутися в Стоакровий ліс, щоб не лише відшукати загублених друзів, але і знову знайти щастя.

IMDB: 8,0

Рецензія: Олексій Першко (9)


"Шпигунська гра"

Режисер: Бен Луїн

Розпал Другої світової війни. Життя Мо Берга (Пол Радд), інтелектуала, поліглота, випускника престижного університету і відомого спортсмена-бейсболіста, круто змінюється, коли йому пропонують співпрацю з Управлінням стратегічних служб (попередник ЦРУ). Завдяки своїм різноманітним талантам, а також вмінню зберігати секрети, Мо швидко освоюється в ролі шпигуна. Від виконання його першого завдання залежить - ні багато ні мало - доля всього світу.

IMDB: 6,0
Rotten Tomatoes: 34%
Metacritic: 49

За: "Приємна робота для любителів кіно будь-якого жанру, а особливо для шанувальників Радда", Джон Дефорі, Hollywood Reporter.

Проти: "Пам'ятник втраченим можливостям", Тай Берр, Boston Globe.

Рецензії: Олексій Першко (8), Ксеркс (6)


"Темні уми"

Режисер: Дженніфер Ю Нельсон

Після того, як невідома хвороба вбиває 98% американських дітей, 2% тих, що вижили, відправляють у спеціальні табори, адже вони отримали надзвичайні здібності. 16-річна дівчина тікає з такого табору і приєднується до групи інших підлітків, які ховаються від уряду.

IMDB: 5,4
Rotten Tomatoes: 17%
Metacritic: 50


"Zoe"

Режисер: Дрейк Дорімус

Зої (Леа Сейду) і Коул (Юен Макгрегор) - вчені майбутнього, які розробляють ідеальних романтичних партнерів - синтетиків. Їх мета - позбавити людей від самотності і нерозділеного кохання. Але чим далі вони просуваються в своїх експериментах, тим сумнівнішими виглядають результати їх роботи.

IMDB: 6,0
Rotten Tomatoes: 20%
Metacritic: 39

За: "Красива зворушлива драма, яка задає суспільству важливі питання", Джон Дефорі, Hollywood Reporter.

Проти: "У цьому фільмі Крістіна Агілера грає робота, але йому все одно вдається бути нудним", Крістіан Холуб, Entertainment Weekly.


"Голодні Z"

Режисер: Робін Обер

У невеликому селі недалеко від Квебека все змінилося. Місцеві жителі вже не ті, що раніше: їх тіла розкладаються, а самі вони стали цікавитися виключно свіжої плоттю.

IMDB: 6,0
Rotten Tomatoes: 84%


"Шалений Будапешт"

Режисер: Ксав'є Жанс

Набридла робота? Дістали колеги? Відповідь очевидна - кинути все, поїхати в Будапешт і почати закочувати вечірки для холостяків. З покером, оголеними красунями і катанням на танках. Відрив по повній!

IMDB: 5,8


"Неймовірні пригоди Факіра"

Режисер: Кен Скотт

Якщо любов не стукає в двері, саме час пошукати її на іншому кінці світу. Коли знайшов - не втратити. А якщо втратив - повернути за всяку ціну. Нехай для цього доведеться подорожувати в шафі, на човні, на повітряній кулі або навіть в валізі. Мумбаї-Париж-Лондон-Рим - якщо у почуттів немає меж, то і бізнес-клас їм не потрібен. 

IMDB: 7,5

Юрий Шевченко 02 серпня 2018
Like

Ім’я:
15 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 1093
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 336