Що в кіно? Прем'єри тижня (2-8 травня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (2-8 травня)

"За п'ять кроків до кохання"

Режисер: Джастін Бальдоні

Простір, в якому вони існують, диктує жорстку умову – закохані повинні знаходитися не ближче метра один від одного, їм недоступний навіть дотик. Але справжне кохання не знає кордонів, і чим сильніше почуття, тим більша спокуса порушити правила.

IMDB: 7,1
Rotten Tomatoes: 54% (критики), 79% (глядачі)
Metacritic: 53%

Рецензія: Олексій Першко (6)

"Аманда"

Режисер: Мікаель Херс

Сучасний Париж. Давіду трохи більше двадцяти. Він живе сьогоденням, легко і вільно. Самотній мрійник, повний надій, Давід закохується у випадкову знайому Лену. Але все в його житті різко змінюється після раптової загибелі старшої сестри. Тепер Давіду доведеться прийняти рішення, чи зможе він нести відповідальність за свою семирічну племінницю Аманду.

IMDB: 7,2
Rotten Tomatoes: 100% (критики), 80% (глядачі)

Рецензія: Олексій Першко (5)

"Грай або помри"

Режисер: Жак Клюгер

Ласкаво просимо в "Параною" – найжорстокішу гру на виживання, в якій доведеться битися до самого кінця. У ній тільки два правила: "все ¬– обман" і "один з вас помре".

"Супергерої"

Режисер: Том О'Делл

Історія про те, як супергерої, такі як Бетмен, Блейд, Люди Ікс, Людина-павук, Залізна людина і Чорна пантера, зійшли зі сторінок коміксів в кінотеатри і захопили спочатку Голлівуд, а потім і весь світ.

IMDB: 7,4

"Агент Марні"

Режисер: Крістоф Лауенштейн

Розпещена руда кішечка Марні живе в будинку зі своєю господинею в теплі і затишку і в вус не дме. Але її життя радикально змінюється, коли вона стає жертвою грабіжників-злочинців, які відправляють її в коробці в інше місто. В дорозі коробка втрачається, і Марні виявляється десь в глухому селі, один на один з реальним життям.

IMDB: 7,2

"Велика мандрівка"

Режисери: Василь Рівненський, Наталія Нілова

Одного разу Безглуздий Лелека з центру доставки дітей переплутав адреси і замість Сім'ї Пана приніс Малюка Панду ведмедю на ім'я Мік-Мік. Мік-Мік у всьому любить порядок і вирішує доставити Малюка Панду його батькам в Південний Китай.

IMDB: 6,5

Юрий Шевченко 02 травня 2019
Like

Ім’я:
25 травня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 876
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 468