Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 червня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 червня)

"Історія іграшок 4"

Режисер: Джош Кулі

Астронавт Базз, ковбой Вуді, пес Слінки, тиранозавр Рекс і вся команда іграшок знову разом, і вони як ніколи готові до пригод. З тих пір, як Енді вступив до коледжу, іграшки оселилися в будинку своєї нової господині Бонні, яка ось-ось піде в дитячий сад. Перший день в дитячому садку покладе початок низці подій, в якій знайдеться місце і подорожам з погонями, і знайомству з новими іграшками, і зустрічам з деякими зі старих друзів і навіть романтичної історії.

IMDB: 9,0
Rotten Tomatoes: 98% (критики)
Metacritic: 84

"Дитячі ігри"

Режисер: Ларс Клевберг

Мати-одиначка Карен дарує своєму синові Енді ляльку, про яку мріють всі діти. Однак, незабаром стає ясно, що Енді дістається більше, ніж просто іграшка ..

IMDB: 7,8

"Дитя робота"

Режисер: Грант Спьютор

Після глобального катаклізму людство вимирає. У підземному бункері автоматично активізується аварійна програма, і робот-гуманоїд Мати вирощує з ембріона людську дитину. Дівчина, вихована під дбайливим наглядом Матері, ніколи не бачила ні поверхні Землі, ні інших людей. Але одного разу її світ перевертається, коли на порозі притулку з'являється жінка з проханням про допомогу.

IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 91% (критики), 73% (глядачі)
Metacritic: 62

Рецензія: Олексій Першко (7)

"Ма"

Режисер: Тейт Тейлор

Всі знають, що у Ма (Октавія Спенсер) найкрутіші вечірки в місті. Тут завжди гучна музика, і алкоголь ллється рікою. В цьому будинку немає ніяких обмежень, окрім одного: ніколи не заходь в її кімнату.

IMDB: 5,9
Rotten Tomatoes: 56% (критики), 65% (глядачі)
Metacritic: 53

"За мрією"

Режисер: Макс Мінгелла

Вайолет (Ель Фаннінг) виросла в маленькому містечку і завжди мріяла про славу. Участь в національному конкурсі – це шанс домогтися всього. Як впоратися з невпевненістю, страхом і перемогти?

IMDB: 7,1
Rotten Tomatoes: 72% (критики), 80% (глядачі)
Metacritic: 57

"Ігрища престолів"

Режисер: Ара Пайая

Лорди Восьми Королевств збираються на Бенкет Очищення, щоб покласти край війнам і чварам. Вони не підозрюють, що це лише хитромудра пастка Жирного Короля, який задумав знищити їх усіх до єдиного. Однак план кровожерного тирана йде шкереберть.

IMDB: 4,6

"Меланхолічка"

Режисер: Сюзанні Генріх

Дівчина бродить по місту в пошуках нічлігу, але серед студій йоги, арт-галерей і в ліжках незнайомців для неї немає місця.

IMDB: 6,8

Рецензія: Олексій Першко (9)

"Поклик вовка"

Режисер: Абель Ланзак

Молодий підводник (Омар Сі) володіє рідкісним даром розпізнавати кожен звук, який він чує. Від його "Золотого вуха" залежать долі людей, а помилка ставить під загрозу життя всього екіпажу підводного човна. Бажаючи повернути довіру своїх товаришів, він проводить власне розслідування військової провокації, в результаті якої весь світ виявляється в кроці від ядерного апокаліпсису. Щоб запобігти світовій війні, елітної бойової команді підводного човна необхідно зробити неможливе, адже головний наказ скасуванню не підлягає.

IMDB: 7,6

Oscar Shorts 2019

ЮШ 19 червня 2019Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня)

Бенедикт Камбербетч, Боб Оденкірк і інші зірки в новинки прокату.

17 березня 2021 0 4710
Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 1957
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1550
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 858